Informatie over het evenement:

Evenement: Jeugdgala Thaiboksen
Datum: Zondag 19 oktober
Plaats: Dilsen-Stokkem (België)
Locatie: MAC
Adres: Sportlaan 13
Aanvang: 14:00 uur – deuren open om 12:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Luciano Deul (Silent Dragon) vs. Ilias el Hilali (Khair Gym)
J-klasse – Boja Boeckx (MT Genk) vs. Maxima Cornelissen (Bulldogs Antwerpen)
J-klasse – Deni Djabrailov (Bulldogs Antwerpen) vs. Gino Rose (Hoyer’s Gym)
J-klasse – Hasat (MT Genk) vs. Nawfal Benhamoel (Team Atlas)
J-klasse – Mike Nijs (Deathrow) vs. Ibrahim Avreur (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Zaabouti Ayoub (Team Atlas) vs. Zaki Chaoui (Team Maron)
J-klasse – Kerim Gokmen (Siam-ni) vs. Nawfal Bouikar (Sudai)
J-klasse – Nawfal Basit (Sudai) vs. Lenny Houze (Team Maron)
J-klasse – David van den Berg (MAC) vs. Yid (Sudai)
J-klasse – Dlicio Pereira (Oosterbaan Gym) vs. Alex Vanschyan (Bulldogs)
J-klasse – Semih Gokce (Sharks) vs. TBA
J-klasse – Lucielle Verhoef (Gym FPA) vs. Karish Nugteren (Hoyer’s Gym)
J-klasse – Shalina Benedetto (MAC) vs. Angelina Lutgens (Hoyer’s Gym)
J-klasse – Rana Khair (Khair Gym) vs. Rafke Sastra (Team Alken)
J-klasse – Adam (Sudai) vs. Yunel Gabov (Team Gladiator)
J-klasse – Robin Reats (Hoyer’s Gym) vs. Shania Siahaya (Jego Gym)
J-klasse – Housnee Yassine (Team Atlas) vs. Daniel Gourevitch (Silent Dragon)
J-klasse – Jonathan Deul (Silent Dragon) vs. TBA
J-klasse – Deborah Lambrigts (MAC) vs. Kyra Daniels (Siam-ni)
J-klasse – Michael Pernot (MAC) vs. Bas Van Dijck (Siam-ni)
J-klasse – Achmed Unan (Sharks) vs. Brian Prins (Hoyer’s Gym)
J-klasse – Francisco Brazilio (Oosterbaan Gym) vs. Mergim Sulmeytas (Bulldogs Antwerpen)
J-klasse – Sakina Aabaz (MAC) vs. Kyara Kreemers (Team Alken)
J-klasse – Younes Akarkach (Bulldogs Antwerpen) vs. Mehdi Ravet (Team Maron)
J-klasse – Chelsea Schafer (Jego Gym) vs. Vail Hof (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Scott Appeltants (MAC) vs. Achraf Hajjaji (Bulldogs Antwerpen)
J-klasse – Romina Schooneveld (Gym FPA) vs. TBA

round1-Jeugdgala-Thaiboksen