De uitslagen zijn als volgt:

Middagprogramma

J-klasse – Can Colak (Hemmers Gym) vs. Samir Hamdi (Promattiz Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Sami Kissami (FightClub NDSM) vs. Willem Verhaegh (Team Luyken) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Yassin Hamdi (Promattiz Gym) vs. Nasserdine (Pancration FFC) WOP
J-klasse – Jake van Leeuwen (Team Da Graca) vs. Peter Verhaeg (Team Luyken) WOP
J-klasse – Abrigael Scholte Aalbes (FightClub NDSM) WOP vs. Kaylie Rol (Ubeda Gym)
J-klasse – Romano Emmerick (Bodegraven Boxing) vs. Danny Janssen (Promattiz Gym) WOP
J-klasse – Leiyt El Khalfouy (Promattiz Gym) WOP vs. Jerry leemans (Team Luyken)
J-klasse – Luciano Heeren (Hemmers Gym) vs. Kenzo Niemel (FightClub NDSM) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Roan Korver (Promattiz Gym) WOP vs. Luca Brunjes (MT Duisburg)
J-klasse – Ramon Prins (Team Smits) WOP vs. Erdam Ozturk (Team Hoes Gym)
J-klasse – Annas Zanzen (Pancration) vs. Ocyrus Willemsen (Team Luyken) WOP
J-klasse – Noah Tahiri (Hemmers Gym) WOP vs. Andy Fortier (Ubeda Gym)
J-klasse – Fleur Broer (Bodegraven Boxing) vs. Macy Verhaar (Promattiz Gym) WOP
J-klasse – Romy Folkers (Team Holzken) vs. Britt Van Tiel (Team Luyken) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Enise Yaksan (Team Luyken) vs. Crystel Onsia (FightClub NDSM) WOP
J-klasse – Haitam Ahbeddou (Bodystyle Venlo) vs. Taha Akdeniz (Team Smits) WTKO
J-klasse – Romina Schooneveld (FPA Amersfoort) WOP vs. Danique Van Dinther (Errol Paris)
J-klasse – Sjakie Shaufeli (Errol Paris) vs. Fatih Yilmaz (Bodystyle Venlo) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Ilias Nagoui (Hemmers Gym) WOP vs. Xandro Gorter (Team Smits)
J-klasse – Ilias Azargoui (Bodystyle Venlo) vs. Sylvain Smits (FightClub NDSM) WOP
J-klasse – Rick Folkers (Team Holzken) WOP vs. Adnane Ouchen (Promattiz Gym)
J-klasse – Luciano Verdonschot (Team Holzken) WOP vs. Gino van de Broek (Ubeda Gym)
J-klasse – Annie Ras (Hemmers Gym) WOP vs. Jackie Prins (Team Smits)
J-klasse – Guevero Nijhove (Pancration FFC) WTKO vs. Korab Zekaj (Team Da Graca)
J-klasse – Giovanni Burhenne (Team Holzken) vs. Kay Eijsbouts (FightClub NDSM) WOP
J-klasse – Rowdy van Vught (Hemmers Gym) vs. Elton Albanie (Fighting Talents) WOP
J-klasse – Romano Bots (Team Holzken) vs. Luca Brunjes (MT Duisburg) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Anouar Sabour (Team Holzken) WOP vs. Collin Sip (Ubeda Gym)
J-klasse – Ayoub Ayouyou (Mansouri Gym) WRSC vs. Youssef Elbechbichi (Fighting Talents)
J-klasse – Jorden Warner (Team Luyken) WOP vs. Ayoub El Khoulati (Team Hoes Gym)
J-klasse – Mike Frenken (Team Holzken) WTKO vs. Furkan Ozturk (Promattiz Gym)

Avondprogramma

N-klasse – Redouan (Pancration FFC) WOP vs. Bruce Lee a Fong (Team Furious)
N-klasse – Mustafa Yilmaz (Bodystyle Venlo) vs. Arnaud Sevranck (Naito Gym Brussel) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Bekir Beskonak (Hemmers Gym) WTKO vs. Mehdi Habchi (Team Kersout)
N-klasse – Djawed Azami (Team Da Graca) vs. Yassin Bendahman (Naito Gym Brussel) WKO
N-klasse – Aimane el Hatri (Hemmers Gym) vs. Daoud Bourkiza (Naito Gym Brussel) WOP
C-klasse – Dan Aya (Naito Gym Brussel) vs. Brown Pinas (Team Furious) eindigt in een onbeslist
C-klasse – Ziggy Hendriks (Bodystyle Venlo) vs. Timo Prais (WOP)
C-klasse – Kevin Schötz (Diamond Impact) WTKO vs. Aimane Ben Amar (KB Kartal)
C-klasse – Joey Otto (Hemmers Gym) vs. Volkan Sanatci (Fighting Geldrop) WOP
C-klasse – Abdelaziz Rabia (Naito Gym Brussel) vs. Furkan Ataman (Pasztjerik) WOP
Boksen – Nieky Holzken (Team Holzken) WTKO vs. Ruslan Schelev (Oekraïne)
N-klasse – Angel van Susteren (Team Holzken) vs. Isaf Kadour (WKO)
C-klasse – Ricardo Muller (Bodystyle Venlo) WOP vs. Richard van de Akker (Siam Gym)
N-klasse – Niels Van Berlo (Team Holzken) vs. Mo Bouzrouti (Naito Gym Brussel) WOP
C-klasse – Zakaria Bouyanfif (Team Holzken) vs. Roy Kinnegin (Pasztjerik) WOP
C-klasse – Dimitri de Vos (Hemmers Gym) vs. Imad Hadar (Team Furious) WOP
N-klasse – Jeremy Lourensen (Team Holzken) WOP vs. Akram Dahmani (Naito Gym Brussel)
N-klasse – Levi Mikkers (Team Holzken) WOP vs. Kobin Baker (Team Kersout)
N-klasse – Nusret Yilmaz (Bodystyle Venlo) vs. Mahir El Hahaoui (Pasztjerik) WOP
C-klasse – Nick Gruijters (Team Holzken) vs. Mucahit Kalkan (Pasztjerik) WOP
B-klasse – Sadeq Azizi (Team Holzken) vs. Giliano Pinas (Team Furious) WTKO
B-klasse – Angar Nasr (Team Holzken) WOPG vs. Kenan Dursun (Muay Thai Gym)
A-klasse – Rilly Kersout (Team Kersout) vs. Ali Zoubai (Bodystyle Venlo) WOPG

round1- Team-Holzken-presenteert-Holzken-vs-Adamu