Informatie over het evenement:

Evenement: Raw Diamonds VI
Datum: Zaterdag 25 oktober
Plaats: Almere
Locatie: Sporthal Osiris
Adres: Lenthehof 12
Aanvang: 12:00 uur – deuren open om 11:00 uur

Het programma is als volgt:

B-klasse – Fernando Reemnet (Bonjasky Academy) vs. Mohammed Kabiri (Sances Gym)
B-klasse – Arbin Metin (Fighting Gym) vs. TBA
C-klasse – Sakwan Sindi (Team Narain) vs. Seda Boskurt (Mousid Gym)
C-klasse – Jamy Panday (SportsArt Den Helder) vs. Nienke Galama (The Fighter’s Firm)
C-klasse – Jos van Belzen (TTB) vs. Laminne Baili (Keumgang Den Haag)
C-klasse – Lucien Keenswijk (Ropie’s Gym) vs. Hisham el Jacobi (Mandingo Gym)
C-klasse – Yassin el Majouri (MFF) vs. Nasserdine Chams (Slamm)
C-klasse – Tarek Moussa (MFF) vs. Nahim Afaini (Slamm)
C-klasse – Toufik Tarrah (Ropie’s Gym) vs. Soufiane Battouy (Team Ypenburg)
C-klasse – Ilyas Lemhadi (Slamm) vs. Tom van Lier (Team Thriving)
C-klasse – Omar Malekbabba (Keumgang Den Haag) vs. Dejan Markovic (Chikara Maastricht)
C-klasse – Andy John (Ropie’s Gym) vs. Aissa Afroukh (Team Ramzi)
C-klasse – Kevin Naija (Team Ramzi) vs. Mohamed Aanquich (Slamm)
C-klasse – Niels Perreira (MFF) vs. Marcel Grabo (Fighting Gym)
N-klasse – Lisa Jongsmans (Team Jamal) vs. Miryam Rayhi (Duran Gym)
N-klasse – Zakaria Boutassa (Team Ben Nasser) vs. Amar Aftak (Atlas Gym)
N-klasse – Jacqueline van Dam (Team Ypenburg) vs. Ruby (Duran Gym)
N-klasse – Safouane Riani (Team v/d Berg-Hansen) vs. Jaouad Nasla (Team Ben Nasser)
N-klasse – Damian Johansen (Bonjasky Academy) vs. TBA
N-klasse – Roberto Cercel (Bonjasky Academy) vs. Davy Plieger (SportsArt Den Helder)
N-klasse – Naoufal Akkouh (Bonjasky Academy) vs. Imad Nasla (Team Ben Nasser)
N-klasse – Mohammed Amin Chimma (Vos Gym) vs. Mouad el Moukhloufi (First Floor Fighting)
N-klasse – Tessa Kooijman (Bonjasky Academy) vs. TBA
N-klasse – Jamal Kadeem Campagne (Kimekai Gym) vs. Raymon Mulder (Mandingo Gym)
N-klasse – Mohamed Salman (Bonjasky Academy) vs. Ilias Benhammou (Team Ramzi)
N-klasse – Dimas Carrilho (Keumgang Den Haag) vs. Rainel Provence (Mandingo Gym)
N-klasse – Mohammed Gaza (Team Narain) vs. Ruben Baltussen (Team Thriving)
N-klasse – Aguil Richards (Ropie’s Gym) vs. Anwar Dari (Duran Gym)
N-klasse – Adil Karrouche (Team Jamal) vs. Nana Yeboah (Team Narain)
N-klasse – Redouan el Aidi (Bonjasky Academy) vs. Mees Broersen (Team Boat)
N-klasse – Dylan Massier (TTB) vs. Kevin Bras (Ringfighter Gym)
N-klasse – Alex Rustveld (Team Ramzi) vs. Jordy Brentjens (Jelle’s gym)

round1-Raw-Diamonds-VI