De uitslagen zijn als volgt:

Demo – Liesa Zeilstra (KB Brummen) vs. Meryem Bajyouri (Clyde Van Dams) eindigt in een onbeslist
Demo – Quinn Gerlach (Quinn Gym) vs. Yasin Hamdi (Mattiz Gym) eindigt in een onbeslist
Demo – Sophie Zeilstra (KB Brummen) vs. Berna Zekirija (Clyde Van Dams) eindigt in een onbeslist
Demo – Cem Nokta (MTBG-Goch) vs. Sulyman Oustoh (Team Beekwilder) eindigt in een onbeslist
Demo – Esma Egilmez (Quinn Gym) vs. Ilse van Dams (Clyde Van Dams) eindigt in een onbeslist
Demo – Quinty Lamers (Team Lamers/MTBG-Goch) vs. Jane Felten (Mattiz Gym) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Sefa Ceylan (Team Beekwilder) WTKO vs. Halim (Clyde Van Dams)
C-klasse – Rostam Nazari (Quinn Gym) vs. Lasco Togola (Simson Gym) WOP
J-klasse – Hamza Hazar (Simson Gym) vs. Dalil Koldzic (Mattiz Gym) WOP
N-klasse – Marwin Gietmann (MTBG-Goch) vs. Dogeni Abena (Clyde Van Dams) WOP
N-klasse – Ismael Khaloauoi (Team Beekwilder) WTKO vs. Stephen van Amersfoort (Tai Gym)
MMA – Christophe van Dijk (CSA Helmond) WSUB armbar vs. Yael Tersluijsen (Team Tersluijsen)
N-klasse – Brando Rustenburg (Simson Gym) WOP vs. Maxime Verstegen (Team Gennep)
N-klasse – Mauk von Baumhauer (Tai Gym) WOP vs. Michael Ugera (Kickbox Münster)
N-klasse – Jerry Gijsberts (CSA Helmond) vs. Mehdi Aktaou (Simson Gym) eindigt in een onbeslist
C-klasse – Omer Kurt (Team Beekwilder) WTKO vs. Shorzihno Abena (Clyde Van Dams)
B-klasse – Ferry Maddad (Team Iron) vs. Ky Thong Chi (CSA Helmond) WOP
MMA (amateur) – Imran Khadiev (Rednose Gym) WKO vs. Jimmy Kiddie (Bully’s Gym/Jiu Jitsu Factory)
N-klasse – Alex Menke (MTBG-Goch) vs. Pim Kusters (CSA Helmond) WKO
Submission / Grappling – Pioter Aleksanderek (MTBG-Goch) WSUB vs. Daan Duis (CSA Helmond)
MMA (pro) – Jaime Serradilla (CSA Helmond) WSUB vs. Ulrich Agbessi (Team Souyouf)
C-klasse – Salah Busoir (MTBG-Goch) vs. Jordy Beekwilder (Team Beekwilder) eindigt in een onbeslist
C-klasse – Jherrel van de Hengel (Hit Team) WTKO vs. Aziz Abdul (Simson Gym)
C-klasse – Botan Güden (MTBG-Goch) vs. Soefian Ahoug (Hit Team Den Haag) WOP
B-klasse – Kayolan Nikolov (MTBG-Goch) vs. Romano Duin (Simson Gym) WOP
B-klasse – Rudsel Zinhagel (Simson Gym) WKO vs. Roshan Nazari (Quinn Gym)
B-klasse – Ridwan Güden (MTBG-Goch) vs. Mohamed Kaloui (Team Beekwilder) WOP
A-klasse – Nicky Lopez (KB Brummen) WOP vs. Zaid Zairov (Team Luyken)
A-klasse – Ilyas Niya (CSA Helmond) vs. Souffian Kaddouri (Team Beekwilder) WMED

round1-MTBG-Rumble-Event-15-update-matchmaking