De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Asena Ka (Mejiro Gym Drenthe) vs. Abrigail Scholte Aalbes (NDSM) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jack Nieuwenhuysen (KB Leiden) vs. Sylvain Smits (NDSM) WOP
J-klasse – Oscar Medema (Team Hans Vos) vs. Burak Akar (Brutal Gym) WOP
J-klasse – Jurick Soekhai (Hobers) vs. Anass el Messaoudi (Simson Gym) WOP
J-klasse – Jasmijn Tempel (KB Groningen) WOP vs. Chayenne Kriekjes (MT Hoogeveen)
J-klasse – Max IJpema (Team Hans Vos) vs. Robbie Schut (Baguala) WOP
J-klasse – Demi Hobers (Hobers) vs. Abigail Scholte (NDSM) WRSC
J-klasse – Roelof Wolters (KB Harkstede) WOP vs. Ogüzhan Türk (Faustrecht Gym)
J-klasse – Gelanio Venema (KB Groningen) WOP vs. Rick Folkers (Team Lamri)
J-klasse – Precious Kersout (Team Kersout) WOP vs. Estelle Kailola (Baguala Gym)
J-klasse – Brian Dokter (Mejiro Gym Drenthe) vs. Daan Weis (Team Schilt) WRSC
J-klasse – Lesley vd Blij (Team Brinkman) vs. Assia el Gaoui (Team Lamri) WOP
J-klasse – Georgina vd Linden (Oosterbaan Gym) WOP vs. Yashemine Tam (Simson Gym)
N-klasse – Freek van Vessum (Team Schilt) vs. Airidas Korsakas (Oosterbaan Gym) WOP
C-klasse – Michael Keplinger (Team Hans Vos) WOP vs. Gertwin ten Hove (Team Brinkman)
N-klasse – Lindsay Zuurhof (Mejiro Gym Drenthe) vs. Sarèl de Jong (Team vd Giessen) WOP
N-klasse – Willem Boersma (Team Hans Vos) WOP vs. Wim Heidema (Team CLG)
N-klasse – Amir Taliehdust (Team vd Giessen) WTKO vs. Luther da Costa (Team Brinkman)
N-klasse – Jacco Reehorst (Team Hans Vos) WOP vs. Matthijs Kuijpers (Oosterbaan Gym)
N-klasse – Joey Owusu (Team Kersout) WOP vs. Jasper Weis (Team Schilt)
N-klasse – Monique Medema (Team Hans Vos) WOP vs. Heidi Fijn (Team Brinkman)
N-klasse – Berry Haan (Team Hans Vos) WOP vs. Arjan Nijman (Kops Gym)
C-klasse – Dasha Kuzina (Team Hans Vos) WOP vs. Sharon Mannaart (Mejiro Gym)
C-klasse – Ahmed el Harraoui (Oosterbaan Gym) vs. Sharif Rusdy (Kops Gym) WTKO
C-klasse – Tagir Bokov (Oosterbaan Gym) WOP vs. Marving Weening (Aihato Gym)
B-klasse – Romano Duin (Simson Gym) vs. Mohammed Mezouri (El Otmani Gym) WOP
A-klasse – Iwan Thorne (Samurai) WDO vs. Kostas Fanourakis (Faustrecht Gym Duitsland)
A-klasse – Farid Gamei (Kops Gym) WTKO vs. Rilly Kersout (Team Kersout)
A-klasse – Fouad Tahiri (Oosterbaan Gym) vs. Ahmed Stitou (El Otmani Gym) WOP