De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse (demo) – Talitha van Berlo (Siam-gym) vs. Ceyda Saka (Quinn Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Sem Berkelmans (SSI) vs. Quinn Gerlach (Quinn Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Rowana Zwerts (Siam-gym) vs. Amber Swinkels (Quinn Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jeremy Stiphout (SSI) vs. Enzo Williams (Team Mansouri) WOP
J-klasse – Romano van Asten (Siam-gym) vs. Milan Kivits (SSI) WOP
J-klasse – Lorenzo van Asten (Siam-gym) WOP vs. Kaan Hassad (Muaythai Genk)
J-klasse – Donny Dautzenberg (Sportlife) WOP vs. Thomas Schimmel (Team Masseurs)
J-klasse – Ayoup Ajaoui (Team Mansouri) WOP vs. Bas van Dijk (Siam NI)
J-klasse – Joudy Dghogh (SSI) WOP vs. Ali Sat (Siam NI)
J-klasse – Branko de Gouw (Siam-gym) vs. Frans Schouten (Loeks Gym) WOP
J-klasse – Anaour Sebour (Team Holzken) vs. Rachid Paiwan (Samir Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Mekyscha Maximilaan (Team Mansouri) WOP vs. Kir Ice (Samir Gym)
C-klasse – Walid Elgamous (Muay Thai Genk) vs. Mohammed Elhamiani (Sportlife) WKO
J-klasse – Michel Haaksma (Siam-gym) WDO vs. Nordin van de Lest (Quinn Gym)
C-klasse – Sabrina Snoex (Siam-gym) vs. Seda Bozkurt (Mousid Gym) WDO
N-klasse – Levi Mikkers (Team Holzken) WOP vs. Houdou Badr (The Fighters Lokeren)
N-klasse – Nick Slegers (Siam-gym) WDO vs. Ashraf Boulaoine (Team Masseurs)
N-klasse – Mo Arnouki (Siam-gym) vs. Latif Tobodan (Samir Gym) WOP
J-klasse – Mike Frenken (Team Holzken) WOP vs. Bilal Lazaar (Mousid Gym)
C-klasse – Jelle Kersout (Team Kersout) WOP vs. Lavande Verhaart (Loeks Gym)
N-klasse – Kevin van de Aa (Siam-gym) vs. Shahin Deghani (Team Masseurs) WKO
C-klasse – Richard van de Akker (Siam-gym) vs. Yannick Vliet (Loeks Gym) WOP
N-klasse – Rachid Oubengassou (Team Mansouri) vs. Appie Suak (Body Style Venlo) WOP
N-klasse – Roman Burkacki (Muaythai Gym) vs. Diren Korkmaz (Team Masseurs) WOP
N-klasse – Ilias Bali (Siam-gym) WOP vs. Kobin Baker (Team Kersout)
N-klasse – Bilal Hadaoui (Team Mansouri) WOP vs. Kishan Doerga (Team Synergy)
N-klasse – Sergen Andic (Team Masseurs) vs. Sean Cornelissen (Body Style Venlo) WTKO
N-klasse – Lucas Kuijpers (Siam-gym) WDO vs. Mehdi Habchi (Team Kersout)
N-klasse – Dalilah Mesmoudi (Team Mansouri) WDO vs. Isabelle Corneille (Duran Gym)
C-klasse – Janoss Goosens (Siam-gym) vs. Dzevad Kosuta (Quinn Gym) WKO
C-klasse – Achmed Elhani (Siam-gym) vs. Hakim Badi (SS Balans) eindigt in een onbeslist