Informatie over het evenement:

Evenement: Gladiator 3
Datum: Zondag 14 december
Plaats: Doetinchem
Locatie: Club 22-24
Adres: Grutstraat 22-24
Aanvang: 12:00 uur – deuren open om 11:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Willem Verhaegh (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Yassin Hamdi (Mattiz Gym)
J-klasse – Willem ter Horst (Team Beast of the East) vs. Xapharo Ruiz-Santos (Scorpio Gym)
J-klasse – Jayden Hendrikse (House of Boxing) vs. Remy Berendsen (Team Roberto / Born to Fight)
J-klasse – Jerry Leemans (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Jordy Oorschot (Scorpio Gym)
J-klasse – Peter Verhaegh (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Bilal Oechene (Mattiz Gym)
J-klasse – Esmee Brugman (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Amal Aoulad Baktit (Mattiz Gym)
J-klasse – Niek Gemmink (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Ebbo Bos (Scorpio Gym)
J-klasse – Dilara Hamamloglu (Scorpio Gym) vs. Romee Polanen (Team Snipers)
J-klasse – Ocyrus Willemsen (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Ayoub El Khoulati (Team Hoes Gym)
J-klasse – Danèl Rutten (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Kim Galindo (Scorpio Gym)
J-klasse – Samet Reyhan (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Onurhan Turhan (Team Beast of the East)
N-klasse – Jorden Warner (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Emiel Exel (Scorpio Gym)
N-klasse – Naoufal Bouazza (Team Beast of the East) vs. Lorenzo Geurink (Roy’s Gym)
N-klasse – Viresh Chedoe (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Sushano Smiet (Team Snipers)
C-klasse – Rithy Tjai (Team Roberto / Born to Fight) vs. Ilham Bargoual (Mattiz Gym)
N-klasse – Daisy Berntsen (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Robin Woestenenk (KB Zutphen)
N-klasse – Said Bounda (Team Beast of the East) vs. Justin Brucken (Kickboxing Dinxperlo)
B-klasse – Winston Fernandes (Team Verhaegh) vs. Mustafa Kazmaz (Team Beast of the East)
N-klasse – Nitin Poeran (Team Snipers) vs. Pascal ten Broeke (Kickboxing Dinxperlo)
C-klasse – Ton Berendsen (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Guillermo Bolkland (Team Snipers)
C-klasse – Guus Arentsen (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Dylan Mensink (KB Zutphen)
B-klasse – Gokhan Cakir (Selfdefence4all / Team Luyken) vs. Merray Swedo (Team Snipers)

round1-Gladiator-3