Informatie over het evenement:

Evenement: Kickboksgala AK-Sports
Datum: Zaterdag 29 november
Plaats: Oss
Locatie: AK-Sports
Adres: Palestrinastraat 5
Aanvang: 15:00 uur – deuren open om 14:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Santino Rauvers (Team Kraus) vs. Sjoerd van Eeren (Shantung)
J-klasse – Luuk Kanters (Seansuk) vs. Amir Kardal (TB Hercules)
J-klasse – Jessy van Noort (Ringer) vs. Samed Sarier (TB Hercules)
J-klasse – Jahan Mahani (Team Explosion) vs. Dean van Ditmarch (The Colosseum)
J-klasse – Danny Schoenmakers (Team Kraus) vs. Ahmed Tajjoui (Kurosaki)
J-klasse – Mahmoud (Seansuk) vs. Ahmed Hasman (Team Smits)
J-klasse – Whitney Vermeulen (Superpro) vs. Sabine van de Touw (Eagle Gym)
J-klasse – Stan Broekman (Team van Venrooy) vs. Tommie Hendriks (Ringer)
J-klasse – Donna Weber (Fighting Talents) vs. Cheyenne van Leeuwen (Team van Venrooy)
J-klasse – Jacky Prins (Team Smits) vs. Cathlin Schouten (Rebo Gym)
J-klasse – Gina van Kooten (Rebo Gym) vs. Kimberley van der Wouw (Team Smits)
J-klasse – Beau van Dijk (Rebo Gym) vs. Quint Groenewegen (Ringer)
J-klasse – Priscilla van Kooten (Rebo Gym) vs. Djihan Tannoui (Kurosaki)
J-klasse – Rida Bellahcen (Ringer) vs. Remco Vermeeren (Rodneys Gym)
J-klasse – Devin Westerhof (Eagle Gym) vs. Ramon van Leeuwen (Team van Venrooy)
J-klasse – Jesper Schouten (Rebo Gym) vs. Abdel Boulahrouz (FC den Hollander)
J-klasse – Jamie Snelders (Team Smits) vs. Benthe de Jong (Rebo Gym)
J-klasse – Joelle Lamie (FC den Hollander) vs. Dilana Ramirez (Seansuk)
J-klasse – Naofal Amhani (Rebo Gym) vs. Ilta Ortella (Shantung)
J-klasse – Xandro Gorter (Team Smits) vs. Mohamed Quaalit (Rebo Gym)
J-klasse – Jamie van Eck (Eagle Gym) vs. Branko de Graauw (Siam Gym)
J-klasse – Michel (Siam Gym) vs. Dominik Kot (TB Hercules)
J-klasse – Robin van Haaren (Team Kraus) vs. Ajanie Tjoenkoen (Seansuk)
J-klasse – Jesse (Shantung) vs. Cas (Burgt Sports)
N-klasse – TBA vs. Tufan Kumas (TB Hercules)
C-klasse – Ahmed Ashali (Omar Gym) vs. Sjoerd Gloudemans (Team Smits)
C-klasse – Diona van de Horst (Team Kraus) vs. Kim Hobers (Garuda Gym)
C-klasse – Kilat Hallie (Team Kraus) vs. Moh Min (Ringer)
C-klasse – Bram van Engelen (Superpro) vs. Lars van Haaften (KB Druten)
B-klasse – TBA vs. Faysal Bouhlouz (Ringer)