De uitslagen zijn als volgt:

Jeugdprogramma

J-klasse – Mike van Henningen (TB Den Haag) vs. Anas Touchassie (Dragon Gym) WOP
J-klasse – Mohamet Fathi (Sahinbas) vs. Abdulsamed Tarazi (Furious) WOP
J-klasse – Noa Strijkert (Bodegraven Boxing) vs. Vail Hoff (Oosterbaan Gym) WOP
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk) vs. Beau van Dijk (Rebo Gym) WOP
J-klasse – Bente de Jong (Rebo Gym) WOP vs. Dilara Tozlu (Sahinbas)
J-klasse – Amine Alaoui Mrani (Kassem Gym) vs. Jayton van der Pijl (Team Ypenburg) WOP
J-klasse – Tiffany van Welie (The Colosseum) vs. Faiza Elaissaoui (Top Team Utrecht) WOP
J-klasse – Fleur Boer (Bodegraven Boxing) vs. Isis Bok (Kassem Gym) WOP
J-klasse – Ayoub El Fergougui (TB Den Haag) WOP vs. Rico Brasser (vd Mei)
J-klasse – Nasime Nefzi (Team Ypenburg) vs. Achraf Al Gourari (Oosterbaan Gym) WOP
J-klasse – Jeffrey van Duijn (Kamakura Katwijk) vs. Mohamed Touchassie (Dragon Gym) WOP
J-klasse – Desley Middelkoop (The Colosseum) WOP vs. Ilias Emaangoun (Kassem Gym)
J-klasse – Joelle Lamie (Fc Hollander) vs. Quincy Koetse (Top Team Utrecht) WOP
J-klasse – Thijs Koetsier (Kamakura Katwijk) vs. Nauofal Ambari (Rebo Gym) WDO
J-klasse – Shendrik Vijent (Furious) vs. Joshua Thode (Dragon Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Sidney Haasnoot (Kamakura Katwijk) vs. Delivio Pereira (Oosterbaan Gym) WDO
J-klasse – Brandon van Henningen (TB Den Haag) WOP vs. Feisal Aloui Mrani (Kassem Gym)
J-klasse – Amed Mohammadi (Kamakura Katwijk) vs. Hassan el Hidroui (Top Team Utrecht) WOP
J-klasse – Yesper Schouten (Rebo Gym) vs. Ibrahim Andour (Oosterbaan Gym) WRSC
J-klasse – Ouail El Hadj (Clyde van Dams) WOP vs. Mohamed Ghardache (Furious)
J-klasse – Mohammed Oualit (Rebo Gym) vs. Nicky Craanen (Bodegraven Boxing) WOP
J-klasse – Ivar Bok (Kassem Gym) WOP vs. Burak Kacmaz (Furious)
J-klasse – Emma de Wit (Rebo Gym) WOP vs. Mannal el Hissaoui (Top Team Utrecht)
J-klasse – Yassine Babas (Oosterbaan Gym) vs. Soufian Hohoud (Top Team Utrecht) WDO
J-klasse – Tufuk Khaldi (Dragon Gym) vs. Qualid Gherbi (Kassem Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Nico de Winter (Oosterbaan Gym) vs. Latif Tuna (Dragon Gym) WOP

Hoofdprogramma

N-klasse – Ruan Pannebakker (Fc Hollander) vs. Billal Lakbich (Top Team Utrecht) WOP
N-klasse – Mojib Gosrawi (DoubleD) WOP vs. Marlon Nohar (Team Ypenburg)
N-klasse – Shelley van Delft (Kamakura Katwijk) WOP vs. Romina Schoonerveld (Burning Heart)
N-klasse – Ayoub Souna (Team Ypenburg) vs. Erik Luiendijk (DoubleD) WOP
C-klasse – Abderrahim Jaouadi (MTC van Dams) vs. Fawad Siddiki (Arif Gym) WOP
N-klasse – Jan Kaffa (Team Ypenburg) vs. Bilal Kachiri (Furious) WOP
N-klasse – Achraf Achahbar (Sahinbas) vs. Anas Ambari (Rebo Gym) WTKO
C-klasse – Jaqeline van Dam (Team Ypenburg) vs. Verdiana Garaci (MTC van Dams) WOP
MMA – Joey Ijspelder (Team de Kruijf) WOP vs. Branco Kostic (Top Team Utrecht)
N-klasse – Rolf Bealde (Rebo Gym) vs. Wesley Stockman (Alphen Sport) WOP
N-klasse – Nabil Elasri (Sahinbas) vs. Ingiohairo Khani (Team Ypenburg) eindigt in een onbeslist
C-klasse – Nisar Dosti (Thai Gym) vs. Allen Moses (Furious) WOP
C-klasse – Enes Bozkurt (Dragon Gym) WTKO vs. Jesley Vorstenbosch (Team Ypenburg)
N-klasse – michel Olensky (Top Team Utrecht) vs. Hugo Flaneur (Furious) WOP
N-klasse – Edgar de Vrager (Kamakura Den Haag) vs. Tjeerd Zandbergen (Osaka Gym) WKO
C-klasse – Rayen Mussendijk (Team Slamm) WOP vs. Souffiane Battouy (Team Ypenburg)
N-klasse – Catlin Schouten (Rebo Gym) WOP vs. Amber Klingkenberg (Top Team Utrecht)
C-klasse – Muhamed Ali Demir (Dragon Gym) WOP vs. Nathan Ernst (Team Walia)
C-klasse – Terry Williams (Kamakura Katwijk) WOP vs. Achmed Sayed Shahsafi (Kassem Gym)