Informatie over het evenement:

Evenement: Back to the Oldskool
Datum: Zaterdag 20 december
Plaats: Amsterdam
Locatie: Zonnehuis
Adres: Zonneplein 29
Aanvang: 16:00 uur – deuren open om 15:15 uur

Het programma is als volgt:

A-klasse – Bruno Susano (Portugal) vs. Marcello Aadriaansz (Team Slamm) – Europees titelgevecht
A-klasse – Hotmane Assene (België) vs. Dangelo Marshall (Team Slamm) – Benelux titelgevecht

B-klasse – Mohamed Hendouf (België) vs. Musie El Messaoudi (Team Slamm)
B-klasse – Santino Verbeek (Sokudo Gym) vs. Gökhan Geddik (Mike’s Gym)
B-klasse – Fernando Reemnet (Bonjasky Academy) vs. Romano Duin (Simson Gym)
B-klasse – Baris Karabas (België) vs. Appy Bekour (Team Ramzi)
B-klasse – Akram Benthari (Universal Gym) vs. Rudsel Zinhagel (Simson Gym)

C-klasse – TBA vs. Dwayne Panka (Van de Berg Hanse)
C-klasse – Jarie van Amsterdam (Team Hoopman) vs. Terrence Leeuwaarde (Team Slamm)
C-klasse – Niels Pereira (Melvin Fight and Fitness) vs. Abdel (Days Gym)
C-klasse – Seda Bozkurt (Mousid Gym) vs. Naomi Felter (Team Mass)
C-klasse – Soufian Mahdaoui (Team Bennasser) vs. Hicam El Jacobi (Mandingo Gym)
C-klasse – TBA vs. Lennert (Manhoef Fight and Fitness)
C-klasse – Redouan Assai (Universal Gym) vs. Moribah Kosiah (Days Gym)
C-klasse – TBA. Yassin el Mahouri (Melvin Fight and Fitness)
C-klasse – Averon Glijstijn (Team Martens) vs. Dominique Wagner (Van de Berg Hanse)

N-klasse – Tosca Schrijver (Team Ramzi) vs. Tessa Kooiman (Bonjasky Academy)
N-klasse – Amir (Team Othman) vs. Memet (Team Slamm)
N-klasse – Bilal Lazaar (Mousid Gym) vs. Raymond Mulder (Mandingo Gym)
N-klasse – Osama (Ajuau) vs. Rainel Provence (Mandingo Gym)
N-klasse – Mouad El Moukhloufi (First Floor Fighting) vs. Brandon Rustenburg (Simson Gym)
N-klasse – Yama Yohbie (Team Narain) vs. Iliyas (Team Slamm)
N-klasse – Demelza Schemtz (Team Suboxer) vs. Melissa Giele (Gym 106)
N-klasse – Momier Majdouddi (Ajuau) vs. Darryl De Ruiter (Simson Gym)
N-klasse – Nordin Bouzia (Manhoef Fight and Fitness) vs. Safouane Riani (Van de Berg Hanse)
N-klasse – Murlie (Pancration FFC) vs. Giyenzo Simson (Days Gym)

round1-Back-to-the-Oldskool