Jon ‘Bones’ Jones heeft in het verleden aangegeven er best open voor te staan om de overstap naar de zwaargewicht divisie te maken. Na zijn recente overwinning op Daniel Cormier werd dit onderwerp opnieuw aangesneden.

“Ons team is het beste ter wereld”

Tijdens de persconferentie na afloop van UFC 182 zei Jones dat hij geen moment hoeft te twijfelen als hij de kans krijgt om het tegen UFC zwaargewicht kampioen Cain Velasquez op te nemen.

“Ik zal het zonder enige twijfel tegen Cain Velasquez opnemen. Dat meen ik echt. Ik neem het graag op tegen de beste atleten van AKA (American Kickboxing Academy) en ik geloof dat ik hen allen kan verslaan. Ons team is het beste ter wereld,” aldus Jones.

Maar voorlopig ziet het er niet naar uit dat Jones de zwaargewicht divisie zal versterken. Volgens de 27-jarige Amerikaan zijn er nog genoeg uitdagingen in zijn gewichtsklasse en zal hij alleen voor het juiste bedrag en de juiste tegenstander de overstap overwegen.