Informatie over het evenement:

Evenement: Raw Diamonds VII
Datum: Zaterdag 7 februari
Plaats: Almere
Locatie: Sporthal Osiris
Adres: Lentehof 12
Aanvang: 13:00 uur – deuren open om 12:00 uur

Het programma is als volgt:

Jeugdprogramma

J-klasse – Zaidel Ghasouni (Ettaki Gym) vs. Sullimanel Kadiri (FC 070)
J-klasse – Cyan Verbrugge (Team Fearless) vs. Marwa Bakkour (Team N.Oba)
J-klasse – Oussamael Ghasouni (Ettaki Gym) vs. Anes Bouachmir (Choukoud Gym)
J-klasse – Vaissalel Haddouchi (Kimekai Gym) vs. Diego Duric (Team Suboxer)
J-klasse – LailaEkinci (Ettaki Gym) vs. Rania Zevani (Team Legendary)
J-klasse – Shivan Kewaldar (Bonjasky Academy) vs. Bruno Duric (Team Suboxer)
J-klasse – Rayan Belhaj (Bonjasky Academy) vs. Redouan Azouagha (FC 070)
J-klasse – Bilal Bramaloo (Ettaki gym) vs. Dabsi Ali (Team Suboxer)
J-klasse – Chella Strijkert (Bodegraven Boxing Club) vs. Pricilla van Kooten (Sportcentrum Rebo)
J-klasse – Jimi (FC 070) vs. Turgul Solak (Fightclub Rotterdam)
J-klasse – Antony Kramer (Simson Gym) vs. Abdel Boumlaki (Rednose)
J-klasse – Mark Derickx (Simson Gym) vs. Youssef AkachoudFC (070)
J-klasse – Marwa Yaghdi (Team Legendary) vs. Quinty Tangali (MFF)
J-klasse – Dionvan Maanen (Team Twight) vs. Aminel Assali (Choukoud Gym)
J-klasse – Fleur Broer (Bodegraven Boxing Club) vs. Aphroditevan de Water (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Kiki Koch (Team Twight) vs. Emmade Wit (Sportcentrum Rebo)
J-klasse – Yentl Hoorn (Team Fearless) vs. Ghizlaine Tallouka (Quality Fight Club)
J-klasse – Amal Bachirri (Team N.Oba) vs. Saloua Bouzaadalla (Team Suboxer)
J-klasse – Romano Rietveld (Oosterbaan Gym) vs. Savio Oneil (MFF)
J-klasse – Nicky Craanen (Bodegraven Boxing Club) vs. Adnane Abdelelghani (Team Suboxer)
J-klasse – FelisinoSambre (Slamm) vs. Jan Lobel (Team Ypenburg)
J-klasse – Anassel Messaoudi (Simson Gym) vs. Jayton v/d Pijl (Team Ypenburg)
J-klasse – TarikEl Ghamarti (Simson Gym) vs. Jeffrey Rietveld (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Abdellah Bissan (Brutal Gym) vs. Mohamed Quaalit (Sportcentrum Rebo)
J-klasse – Joël Strijkert (Bodegraven Boxing Club) vs. Yassine Babas (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Hanad Muse (Mandingo Gym) vs. Jaimy Schouten (MFF)
J-klasse – Joey van Zutphen (Team Twight) vs. Joey Danner (Team Ypenburg)
J-klasse – Oussama Addi (Slamm) vs. Marlon Esajas (Quality Fight Club)
J-klasse – Elias Bouazati (Bonjasky Academy) vs. Bas Derickx (Simson Gym)
J-klasse – Abdelsamad Sbaa (FC 070) vs. Julian (Fightclub Rotterdam)
J-klasse – Zion Blackman (Bonjasky Academy) vs. Mirwijs Sultani (Slamm)
J-klasse – Nolty Geisen (Days Gym) vs. Anisel Majaui (Brutal Gym)

Hoofdprogramma

B-klasse – Fernando Reemnet (Bonjasky Academy) vs. Naim Farhou (Slamm)
B-klasse – Arbin Mertin (Fighting Gym) vs. Mohamed Hendouf (Rednose)
C-klasse – Hichamel Yakobi (Mandingo Gym) vs. Roderick Wever (Days Gym)
C-klasse – Yarivan Amsterdam (Team Hoopman) vs. Bouke Bongertman (Brutal Gym)
C-klasse – Marcel Grabo (Fighting Gym) vs. Valentino Brunswijk (Days Gym)
C-klasse – Lasco Togola (Simson Gym) vs. Malcom Power (Slamm)
C-klasse – Romario Peer (Bonjasky Academy) vs. Barry van Dam (MFF)

C-klasse toernooi 60 kilogram

Koike Hess (Cool Gym) vs. Thomas Marko (Kops Gym) – reserve
Damian Johansen (Bonjasky Academy) vs. Abderrahim Amirouch (Topteam Utrecht)
Nahim Afaini (Slamm) vs. Mo Azouagha (FC 070)
Brandon Rustenberg (Simson Gym) vs. Michael van Rooyen (Team Invinceble)
Sakwan Sindi (Team Narain) vs. Roberto Cercel (Bonjasky Academy)

MMA – Bas Bijlstra (Tabonon) vs. Matheusz Piotr (MFF)
N-klasse – Jay Beharie (Bonjasky Academy) vs. Oualid Sabri (Slamm)
N-klasse – Maxim Mathijssen (Bonjasky Academy) vs. Marlon Mohar (Team Ypenburg)
N-klasse – Manouk Hobelman (Bonjasky Academy) vs. Sarah Ajari (Team Legendary)
N-klasse – Naoufal Akkouh (Bonjasky Academy) vs. Nordin Bouzia (MFF)
N-klasse – Tessa Kooijman (Bonjasky Academy) vs. Kristel Bonke (Fight Team Clif)
N-klasse – Ismael Bouyaddu (Kimekai Gym) vs. Salah Derdeb (Rednose)
N-klasse – Roos Goedewaagen (Bonjasky Academy) vs. Daphnevan Vilsteren (Tabonon)
N-klasse – Mathijs Oosterveld (Bonjasky Academy) vs. Jaouad Ennahachi (Team Shamar)
N-klasse – Raymon Mulder (Mandingo Gym) vs. Mohamed Gaza (Team Narain)
N-klasse – Rainel Provence (Mandingo Gym) vs. Roberto Comello (Tabonon)
N-klasse – Murphy Morman (Kimekai Gym) vs. Ivar Bakelaar (Sers Gym)
N-klasse – Redouan el Aidi (Bonjasky Academy) vs. Manuel Mantje (Sers Gym)
N-klasse – Jimmy Setoe (Bonjasky Academy) vs. Omaar Kabiri (MFF)
N-klasse – Mustapha Shebat (Kimekai Gym) vs. Seerja Painda (Team Suboxer)

round1-Raw-Diamonds-VII