De uitslagen zijn als volgt:

Jeudprogramma

J-klasse – Ahmed Aboussaid (Samir Gym) vs. Sem Berkelmans (Team SSI) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Bo Daniels (Geeraets Gym) vs. Alia Aboussaid (Samir Gym) WOP
J-klasse – Makram Noudri (Hambaken Gym) vs. Gino van de Broek (Ubeda Sports) WOP
J-klasse – Ivana Verheijen (Jego Gym) WOP vs. Lara Kayoncu (Samir Gym)
J-klasse – Nordin Tahiri (Hemmers Gym) vs. Samir Blomberg (Geeraets Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Esmee Brugman (Team Luyken) WRSC vs. Kaylie Rol (Ubeda Sports)
J-klasse – Dean Van Megen (Team SSI) vs. Enzo Williams (Mansouri Gym) WRSC
J-klasse – Luciano Heeren (Hemmers Gym) vs. Diyae Jijih (KB Kartal) WOP
J-klasse – Donna Weber (Fighting Talents) vs. Britt van Till (Team Luyken) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Adam Zarhouti (Hemmers Gym) vs. Djiego Menada (Saban) WRSC
J-klasse – Lucas Gluters (FC van Dams) vs. Andy Fortier (Ubeda Sports) WOP
J-klasse – Rachid Paiwan (Samir Gym) WOP vs. Marshal van Houten (Fight 4 Victory)
J-klasse – Teun van Nimwegen (Rams Thai) WOP vs. Sam Martens (Jego Gym)
J-klasse – Luciano Verdonschot (Team Holzken) vs. Jamres Saia (KB Kartal) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Noah Tahiri (Hemmers Gym) WOP vs. Milan Kivits (Team SSI)
J-klasse – Mert Kaploglu (Saban) vs. Makram Noudri (Hambaken Gym) WOP
J-klasse – Nasrellah Zirari (Saban) WOP vs. Milan De Jeugd (Rams Thai)
J-klasse – Jane Felten (Promattiz ) vs. Aranca Venetis (FC van Dams) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Willem Verhaegh (Team Luyken) vs. Yassin Hamdi (Promattiz) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Wallid ben Hammou (Hemmers Gym) vs. Marlon Esajas (Quality Fight Club) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Quinten Waas (Fight 4 Victory) WOP vs. Niek Gemmnik (Team Luyken)
J-klasse – Zaki Farhouni (Hemmers Gym) WOP vs. Noah van Vliet (Burgt Sports)
J-klasse – Tycho Kleier (Angels Gym) vs. Visradi Nuradilov (Fighting Gym BelgiĆ«) WOP
J-klasse – Leroy Lourensen (Team Holzken) WOP vs. Kamil Brocki (Angels Gym)
J-klasse – Abdel Dbali (Hemmers Gym) vs. Fabio Cherillo (FC van Dams) WOP
J-klasse – Amber Leunissen (Jego Gym) vs. Ghizlaine Tallouka (Quality Fight Club) WOP
J-klasse – Melissa Kanters (Hemmers Gym) WOP vs. Damla Kalyoncu (Samir Gym)
J-klasse – Ece Kir (Samir Gym) WMED vs. Macy van de Haar (Promattiz )
J-klasse – Gradus Werrens (Hemmers Gym) vs. Abdulgafour Yagoubi (KB Kartal) WOP
J-klasse – Mohammed El Attabi (Fight 4 Victory) vs. Thomas Gresnigt (Rams Thai) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Ilias Nagoui (Hemmers Gym) vs. Anas Arkhouch (KB Kartal) WOP
J-klasse – Ankie Dufour (Hemmers Gym) vs. Peter Verhaegh (Team Luyken) WOP
J-klasse – Romano Bots (Team Holzken) WOP vs. Oussama Boudriz (Mansouri Gym)
J-klasse – Rowdy van Vugt (Hemmers Gym) vs. Niek van de Berg (Burgt Sports) WOP
J-klasse – Pim Booms (Hemmers Gym) vs. Ocyris Willemsen (Team Luyken) WOP
J-klasse – Mike Franken (Team Holzken) WOP vs. Douglas Carli (Jego Gym)

Hoofdprogramma

C-klasse – Selim Elamrani (Said Gym Antwerpen) vs. Jherrel van den Hengel (Hit Team Den Haag) WOP
N-klasse – Salah Derdeb (Rednose Gym) vs. Joey Owusu (Team Kersout) WOPG
C-klasse – Nick Gruyters (Team Holzken) WOP vs. Eslem Colak (Fighting Gym BelgiĆ«)
N-klasse – Yassin Stangini (Mansouri Gym) vs. Kobin Baker (Team Kersout) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Dave van der Voort (Team Holzken) WOP vs. Sefa Ceylan (Team Beekwilder)
N-klasse – Johan van Oosterhout (Hemmers Gym) vs. Sandro Eikenboom (Jego Gym) WOP
N-klasse – Yucel Hacibekir (Quality Fight Club) vs. Mohammed Risky (Team Beekwilder) WTKO
N-klasse – Suleyman Laazibi (Hemmers Gym) vs. Nmerdi Habchi (Team Kersout) eindigt in een onbeslist
A-klasse – Angaar (Team Holzken) WOP vs. Samir Kasrioui (Ajuau en Etta Gym)
C-klasse – Levi Mikkers (Team Holzken) WOP vs. Dimitri de Vos (Hemmers Gym)
N-klasse – Sooufiane Aaddi (Team Beekwilder) vs. Ayoub Ajouaou (Mansouri Gym) WOP
N-klasse – Jounes Smaili (Oude Westen Gym) WOP vs. Soufian Zemourie (Rednose Gym)
B-klasse – Zakaria (Team Holzken) vs. Elhamzaoui Mohamed (Said Gym Antwerpen) WOPG
C-klasse – Bilal Zeroual (Mansouri Gym) vs. Anas Aaras (Fighting Talents)
C-klasse – Richard van de Akker (Siam Gym) vs. Smail Khallaoui (Team Beekwilder) WOP
N-klasse – Hamid Slabyq (Siam Gym) WOP vs. Achmed Errahj (Team Beekwilder)
N-klasse – Aimane El Hatri (Hemmers Gym) WOP vs. Nathan Blom (Quality Fight Club)
A-klasse – Edvin Kibus (Team Holzken) WOP vs. Soufian El Fakiri (Rednose Gym)