Informatie over het evenement:

Datum: Zaterdag 7 maart
Plaats: Ommen
Locatie: Sporthal MFC Carrousel
Adres: Van Reeuwijkstraat 5
Aanvang: 18:30 uur – deuren open om 17:30 uur

Het programma is als volgt:

N-klasse – Robin de Vries (Mejiro Gym Drenthe) vs. Michael Das (K1 Aerts Dojo)
N-klasse – Pim van Schoor (Gideons) vs. Xervin Ost (Top Team Utrecht)
N-klasse – Judithe Kruithof (Fit&Fight) vs. Lindsay Zuurhof (Mejiro Gym Drenthe)
N-klasse – Marloes Hakkers (Fit&Fight) vs. Robin Woestenenk (KB Zutphen)
N-klasse – Daan Williams (Scorpio Gym) vs. Abdellatif Laam (MTK-Gym)
N-klasse – Remco Fokke (Gideons) vs. Erik Cuipers (Action Center)
N-klasse – Abdoele Adelhamit (Top Team Utrecht) vs. Giovanni Pieper (Fightclub Slagharen)
N-klasse – Nick (Fit&Fight) vs. Melgiot Volg (Top Team Utrecht)
N-klasse – Guus Dorgelo (Fit&Fight) vs. Metin Eroglu (Gym International)
C-klasse – Dylan Mensink (KB Zuthpen) vs. TBA
C-klasse – Pinar Brouwer (Team Slamm) vs. Kim Reaymaeckers (Ling-Ho)
C-klasse – Jessica Stegeman (Fit&Fight) vs. Tammara Weeda (Mejiro Gym Drenthe)
C-klasse – Frank Dorgelo (Fit&Fight) vs. Gijs Tellingen (MT Hoogeveen)
C-klasse – Rayen Mussendijk (Team Slamm) vs. Stephen Tousain (Gym International)
C-klasse – Kristina Lexova (Fit&Fight) vs. TBA
N-klasse – Adin Sahbaz (K1 Aerts Dojo) vs. Sharafeddin Allioi (Team Slamm)
C-klasse – Amber (Top Team Utrecht) vs. Sanne van der Vaart (Scorpio Gym)
C-klasse – Hassan Likoglu (K1 Aerts Dojo) vs. Yessin Chengahi (Top Team Utrecht)
C-klasse – Fehat Kaynak (MTK-Gym) vs. Ali Robio (Top Team Utrecht)
C-klasse – Moomen Dabbousi (Team Slamm) vs. Giovanny van Haren (Gym International)
C-klasse – Geert Span (Team Fransico) vs. Rutger Janse (TB Den Haag)
B-klasse – Ronauld de Groot (Mejiro Gym Drenthe) vs. Erwin van de Belt (MT Hoogeveen)
B-klasse – Mustafar Kasmaz (BOFTE) vs. Anil Cabri (Team FPA)
B-klasse – Agin Masoud (Scorpio Gym) vs. Michel Vacek (TsjechiĆ«)
B-klasse – Pascal Koster (FFCarbin) vs. Zakaria El Kadaoui (TB Den Haag)
B-klasse – Menno Roosmalen (Ling-Ho) vs. Jeffrey Ljdo (Gym International)
A-klasse – Marouan Toutouh (Bora Gym) vs. Hacmie Kasroui (Elotmani-Gym)

round1-Vechtdal-Muay-Thai-Challenge