Informatie over het evenement:

Datum: Zaterdag 28 maart
Plaats: Arnhem
Locatie: Sportpark Valkenhuizen
Adres: Beukenlaan 15
Aanvang: 17:00 uur – deuren open om 16:00 uur

Het programma is als volgt:

A-klasse – Ilias Bulaid (Fighting Talents/Mike’s Gym) vs. Juan Javier Barragan (Hemmers Gym)
A-klasse – Hicham El Gaoui (Fighting Talents) vs. Yucel Fidan (Fidan Gym)
A-klasse – Jusef Mujahid (Mattiz Gym) vs. Zahid Zairov (Team Luyken)
A-klasse – Andre Langen (Team Venlo Impact) vs. Luis Tavares (Hemmers Gym)
A-klasse – Marcel Verhaar (Team Verhaar/FT) vs. Redaouan Daoudi (Otmani Gym)
A-klasse – Zakaria Khelil (Iron Gym) vs. Jose Ortega (Jan Wessels)
C-klasse – Ilham Bourgoul (Mattiz Gym) vs. Soraya Bounida (Slim Gym)
C-klasse – Erika Sluijs (KB Arnhem) vs. Roos Borst (M Sports)
C-klasse – Serkan Yavuz (KB Arnhem) vs. Joep Godijn (M Sports)
C-klasse – Wesley van Ijzendoorn (KB Arnhem) vs. Michel Kuypers (Fidan Gym)
C-klasse – Doff Remeeus (KB Arnhem) vs. Jop Brouwer (Fidan Gym)
N-klasse – Khalil Kutukcu (KB Arnhem) vs. TBA
N-klasse – Cemal Heesbeen (M Sports) vs. Jacco van Wendel (Tabanon)
N-klasse – Essja Achouiti (KB Arnhem) vs. Priscilla Poppelaaars (Budokai)
C-klasse – Jaouad Luaali (Omar Gym) vs. Ali Turk (Fighting Talents)
C-klasse – Abdelillah Ahbouk (Omar Gym) vs. Ekrem Oszen (Team X-plosion)
N-klasse – Soumia (Omar Gym) vs. Veronique Meulenberg (Balans Gym)
B-klasse – Nicky Beumer (Hamdi Gym) vs. Alberto Dos Pasos (Siam Gym)
C-klasse – Anass Aaras (Fighting Talents) vs. Akin Kocak (Fidan Gym)
C-klasse – Hajar el Moussaoui (Team Noba) vs. Stacey Oosenbrug (Bokschool Houwaart)
C-klasse – Koks Dorro (Team van Venrooij) vs. TBA
C-klasse – Richard van den Akker (Siam Gym) vs. Bayram Aksu (Fidan Gym)
C-klasse – Zakaria Moumni (Hambaken Gym) vs. Avdi Mehic (Balans Gym)
N-klasse – Ayman Benazzouz (Siam Gym) vs. Manphy (Speijers Sport)
N-klasse – Kevin Oldekeizer (Jan Wessels) vs. Ilias Bali (Siam Gym)
N-klasse – Kim Boot (Selfedefence4all/Team Luyken) vs. Sarah (Legendary Sports)
N-klasse – Michelle Smits (Selfedefence4all/Team Luyken) vs. Brigida Rijmer (Bullys Gym)
N-klasse – TBA vs. Mazlum Cengiz (Fidan Gym)
B-klasse – Ajoub Taghi (The Colosseum) vs. TBA
N-klasse – Ko van Kooten (Team Verhaar) vs. TBA

Deelnemers -66 kilogram toernooi

C-klasse – Adnane Askali (Omar Gym)
C-klasse – Safak Metin (KB Arnhem)
C-klasse – Janos Goossens (Siam Gym)
C-klasse – Dzevad Kosuta (Quinn Gym)

round1-Fightersheart-III-b

round1-Fightersheart-III-a