Informatie over het evenement:

Datum: Zondag 15 maart
Plaats: Houten
Locatie: Sporthal de Wetering
Adres: Hefbrug 5
Aanvang: 16:00 uur – deuren open om 15:00

Het programma is als volgt:

N-klasse – Herman Driessen (Jellema) vs. Luuk Hendriks (Fujiyama Gym)
N-klasse – Danny Ouwenkerk (Jellema) vs. Robin Tousain (Gym International)
N-klasse – Dennis Heere (Jellema) vs. Mohamed Fourkaui (KB Kartal)
N-klasse – Dennis Wildenbeest (Jellema) vs. Yoesef Mouhoel (Fujiyama Gym)
N-klasse – Mike Steehouwer (Jellema) vs. Rachid Mekrani (Kickboks Gouda)
N-klasse – Dean Jonkergouw (Jellema) vs. Mohammed El Jaloulli (Asdonck)
N-klasse – Alfiana Matulessy (Jellema) vs. Noél Jradi (K1 Aerts Dojo)
N-klasse – Chris Konijn (Jellema) vs. Anas Nassiri (Kickboks Gouda)
N-klasse – Nico van de Zaan (Jellema) vs. Jeroen Zeeuw (Gym International)
N-klasse – Faysal Bousif (Jellema) vs. Dion Batenburg (Asdonck)
N-klasse – Maarten V/d Berg (Jellema) vs. Stefan de Vos (Gym International)
N-klasse – TBA vs. Jivan Akihari (KB Kartal)
N-klasse – TBA vs. Youssef Medi (Kickboks Gouda)
N-klasse – TBA vs. Laurence Rozendaal (Mattiz Gym)
C-klasse – Sehar Ulu (Jellema) vs. Ilham Bargoual (Mattiz Gym)
N-klasse – Amber (Top Team Utrecht) vs. Hajar Belkadi (KB Kartal)
N-klasse – Abdoele Adelhamit (Top Team Utrecht) vs. Musa Gokoglu (K1 Aerts Dojo)
C-klasse – Yessin Chengahi (Top Team Utrecht) vs. Gabriel Bom (Rams Thai)
C-klasse – Xevin Ost (Top Team Utrecht) vs. Ilias Bannis (Team de Jager)
N-klasse – Chakir El Haik (Rams Thai) vs. Jimmy van Kuyeren (Team de Jager)
N-klasse – Ali Chauch (Team de Jager) vs. Ali Robio (Top Team Utrecht)
N-klasse – Naigel Overman (Silent Dragon BG) vs. Adin Sahbaz (K1 Aerts Dojo)
C-klasse – Anthony Schroder (Rams Thai) vs. Bunyamin Acikgoz (Fujiyama Gym)
C-klasse – Wasiu Abgaje (Team de Jager) vs. Regillio Vorm (Mattiz Gym)
C-klasse – Philo Power (Jellema) vs. Hensley Sanchez (K1 Aerts Dojo)
C-klasse – Hassan Likoglu (K1 Aerts Dojo) vs. Nordin Belgmought (KB Kartal)
C-klasse – Sidney Wijntuin (Silent Dragon BG) vs. Aimane Ben Amar (KB Kartal)
B-klasse – Marouane El Hani (K1 Aerts Dojo) vs. Samed Stokey (Mattiz Gym)
B-klasse – Danny v Arnhem (Jellema) vs. Nico Pereira Horta (Silent Dragon BG)