Informatie over het evenement:

Datum: Zaterdag 7 maart
Plaats: Eindhoven
Locatie: Sportvision
Adres: Bedrijvenweg 9
Aanvang: 15:00 uur – deuren open om 14:00 uur

Het programma is als volgt:

MMA – Seve Jonis (Team Nin-Li) vs. Melvin Moor (Siam Gym)
MMA – Agy Sardari (Atf Militia) vs. Mattia Bartolucio (Team Topfighter)
N-klasse – Marouane Taytay (Jack’s Gym) vs. Shiekie (Fidan Gym)
MMA – Michiel Roest (GB) vs. Roy Salem (Respect MMA)
MMA – TBA vs. Zakaria Aoach (Mike’s Gym)
MMA – Semig Yurur (GB) vs. Jahyanthi Daniel (Team Furious)
N-klasse – Tom van Helmond (Mitch Gym) vs. Mitchel Gunther (GB)
MMA – Olaf Peters (Tatsujin Nijmegen) vs. Said Esen (MMA Almere)
MMA – Artour Charoutiounian (Team de Jager) vs. PJ van Peest (MMA Twente)
N-klasse – Yassin Stangoni (Mansouri Gym) vs. Ilias Bali (Siam Gym)
C-klasse – Kelsey van Toor (De Macker) vs. Janos Goossen (Siam Gym)
N-klasse – Joey (Team Kersout) vs. Lucas Kuijpers (Siam Gym)
MMA – Mohammed Issa (Team Furious) vs. Nino Mulder (MMA Twente)
MMA – Zakaria Aouach (Mike’s Gym) vs. Éric Amo‎ugou (World Fighting)
N-klasse – Yassin Stangoni (Mansouri Gym) vs. Mehdi Habchi (Team Kersout)
C-klasse – Bilal Haddoui (Mansouri Gym) vs. Yassin Oulhadaj (Real Gym)
N-klasse – Ilja Reinart (GB) vs. Anys Toumi (Real Gym)
C-klasse – Bilal Zarouali (Mansouri Gym) vs. Richard van de Akker (Siam Gym)
N-klasse – Melvin Hemradj (team Nin-Li) vs. Kobin Baker (Team Kersout)
N-klasse – Marilene van Rooij (Team Nin-Li) vs. Marie Sels (Real Team)
N-klasse – Adam Abdessalami (Fidan Gym) vs. Sebastian Kaminski (GB)
N-klasse – Jelthe Hacquebord (Mejiro Gym) vs. Robin van de Kerkhof (Mitch Gym)
N-klasse – Parvati Samlal (Mejiro Gym) vs. TBA
N-klasse – Melvin Hamradj (Team Nin-Li) vs. TBA
N-klasse – Bram Verkey (Mitch Gym) vs. TBA
MMA – Youssef Tholel (Team Furious) vs. TBA

Deelnemers MMA -85 kilogram toernooi

Ivan Jovic (Team de Macker)
Eric Ertman (MMA Twente)
Janno Kapritis (Team Kapritis)
Timo Smits (GB)
Billy Bakker (Team Furious)
Jayrson Ferreira da Silva (MMA Breda)
Spyridon Tsamoerliev (Team de Jager)
Murray Brown (Tatsujin Nijmegen)
Jalal Bouchiba (Dipanegara Gym)
Sajro Ortiz (MMA Almere)