Informatie over het evenement:

Evenement: Ypenburg Fightday 4
Datum: Zaterdag 7 maart
Plaats: Den Haag
Locatie: Sporthal Leidschenveen
Adres: Vaz Diasdreed 20
Aanvang: 12:00 uur – deuren open om 11:00 uur

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse (demo) – Nourdine (Ypenburg) vs. Djustin Micheal (TTC Den Haag)
J-klasse (demo) – Mikail Osman (Kassem Gym) vs. Sergio Kleingeld (Ypenburg)
J-klasse (demo) – Youssef (Ypenburg) vs. Enes (Dragon Gym)
J-klasse (demo) – Zio Grunolds (Ypenburg) vs. Michael v/d Louw (Colosseum)
J-klasse (demo) – Mikey Lobel (Ypenburg) vs. Mike van Heiningen (TB Den Haag)
J-klasse – Omar Battouy (Ypenburg) vs. Freddy Schneider (TTC Den Haag)
J-klasse – Daniek Groes (Ypenburg) vs. Shaima El Kadiri (FC 070)
J-klasse – Joachin Smit (Ypenburg) vs. Jeffrey van Duin (Kamakura Katwijk)
J-klasse – Marcelo Vink (FC 070) vs. Branden van Heiningen (TB Den Haag)
J-klasse – Redouan Azouagha (FC 070) vs. A. Boulahrouz (FC de Hollander)
J-klasse – Joelle Lamie (FC de Hollander) vs. Mandy Janssen (Grasa)
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk) vs. Joshua Thode (Dragon Gym)
J-klasse – Esmaralda Basoglu (Eagle Gym) vs. Xamaica van de Klei (Hit Team)
J-klasse – Jahmali Lie a Kwie (Eagle Gym) vs. Selm Slah (Soares)
J-klasse – Joey Danner (Ypenburg) vs. Hazem Selim (Sahinbas)
J-klasse – Jan Lobel (Ypenburg) vs. Jake van Leeuwen (Grasa)
J-klasse – Ilias Emaangoun (Kassem Gym) vs. Desley Middelkoop (Colosseum)
J-klasse – Lofti Tunis (FC 070) vs. Davi Sharbinie (Team Bonte)
J-klasse – Collin Massaar (Ypenburg) vs. Gio Vogel (Team Bonte)
J-klasse – Delano Vis (Ypenburg) vs. Leon Derksen (Mattiz Gym)
J-klasse – Jayton van de Pijl (Ypenburg) vs. Roan Korver (Mattiz Gym)
J-klasse – Can Duman (Dragon Gym) vs. E. Oliveira Carcia (Soares)
J-klasse – Furkan Ali (Ypenburg) vs. Zoubair Mahdaoui (Hit Team)
J-klasse – Marlon Mohar (Ypenburg) vs. Tim van Helm (FC 070)
J-klasse – Lorenzo Kesarsing (Ypenburg) vs. Bilal Elasri (Sahinbas)
J-klasse – John Rapmund (Kamakura Katwijk) vs. Omar Bouaali (MT Delft)
J-klasse – Ingiohairo Kani (Ypenburg) vs. Tom Nagelkerk (Grasa)

Hoofdprogramma

C-klasse toernooi -68.00 kilogram

Jerrel van Hengel (Hit Team) vs. Stanley Marto (FC 070)
Jerry van Kats (Soares) vs. Delowan Sindy (Team Narain)
TBA vs. Enes Bozkurt (Dragon Gym)
Soufiane Battouy (Ypenburg) vs. Imad Lahbib (Eagle Gym)
Vai van Ast (Ypenburg) vs. Ibrahim Ommel (Hit Team) – reserve partij

C-klasse – Thomas van Wetten TB Alphen) vs. Terry William (Kamakura Katwijk)
N-klasse – Wesley Stockman (TB Alphen) vs. Koen Voortman (Ypenburg)
N-klasse – Mitchel de Jager (Ypenburg) vs. Ashraf Houssini (Kassem Gym)
C-klasse – Tony Kraaij (Colosseum) vs. Ahamed Shasafi (Kassem Gym)

C-klasse toernooi -68.00 kilogram

Halve finale 1
Halve finale 2

C-klasse – Jaqeline van Dam (Ypenburg) vs. Tiffany Peeters (Mattiz Gym)
C-klasse – Jesley Vorstenbos (Ypenburg) vs. Soufiane Ahcouh (Hit Team)
C-klasse – Ajoub Souna (Ypenburg) vs. Yassin Fathi (Sahinbas)
C-klasse – Jan Kaffa (Ypenburg) vs. Henryk Oldejans (Eagle Gym)
C-klasse – Berry Pel (Colosseum) vs. Djiego King (Dragon Gym)
C-klasse – Orhan Coban (Dragon Gym) vs. Ashwin Ching a Hung (Colosseum)

round1-Ypenburg-Fightday-4-p