Informatie over het evenement:

Evenement: Battle 4 Victory
Datum: Zaterdag 28 februari
Plaats: Bergen op Zoom
Locatie: Sporthal Gageldonk
Adres: Gagelboslaan 160
Aanvang: 14:00 uur – deuren open om 13:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Mert (Victory Gym) vs. Elmenssori Yousef (Shokothai Gym)
J-klasse – Cyrano Mauwa (Oude Westen) vs. Gino van de Broek (Ubeda Sports)
J-klasse – Braih Ayoub (Said Gym) vs. Tom Coenen (Indigo´s Gym)
J-klasse – Abdesamad (Shokothai) vs. Salah Charki (Ubeda Sports)
J-klasse – Younes Bouziyan (Oude Westen) vs. Athaiy Fadil (Shokothai)
J-klasse – Chikri Aymen (Said Gym) vs. Mohamed Chibani (KB Gouda)
J-klasse – Zakaria Bouhbouch (Mohamed Gym) vs. Mohamed (Shokotai)
J-klasse – Nicky Craanen (Bodegraven Boxing) vs. Souliman Abdou (Oude Westen)
J-klasse – Mimoun Lahyaoui (Oude Westen) vs. Yassin Chibani (KB Gouda)
J-klasse – Nassira el Allaoui (Victory Gym) vs. Kylie Rol (Ubeda Sports)
J-klasse – Ghaddoura Tarik (Said Gym) vs. Samad Zaay (KB Gouda)
J-klasse – Fleur Broer (Bodegraven Boxing) vs. Chayenne van Gils (Karkach Gym)
J-klasse – Glenny Huygen (Bulls Academy vs. Mauro Kraynoord (Team de Jager)
J-klasse – Herdveld Williem (The Scorpions) vs. Tunakan Temur (Gym International)
J-klasse – Soufie van Abeelen (Bulls Academy) vs. Mohamed Ali (Champions Gym)
J-klasse – Joel Strijkert (Bodegraven Boxing) vs. Illias van Damme (Said Gym)
J-klasse – Fudail Ince (Oude Westen) vs. Elbaze Braheem (Team de Jager)
J-klasse – Ahmed Demirel (Champions Gym) vs. Zakaria Elkandussi (Shokothai)
J-klasse – Dani Roest (Bodegraven Boxing) vs. Diana Assou (Team de Jager)
J-klasse – Hamza (The Scorpions) vs. TBA
J-klasse – Ewainy Sebregt (Bulls Academy) vs. Abdullah Ebouachoni (Universal Gym)
J-klasse – Abdullah Kortuglu (Karkach Gym) vs. Daan Hebing (Team de Jager)
J-klasse – Amin (Victory Gym) vs. Yandiev (Angelo Gym)
J-klasse – Elyas Baayen (Gottmers Gym) vs. Mehdi Fadel (Universal Gym)
J-klasse – Kerem Koca (Team de Jager) vs. TBA
J-klasse – Pieter van den Berg (Gottmers Gym) vs. Zowie de Ryter (Karkach Gym)
J-klasse – Ayman Chabani (Hambaken Gym) vs. Andy Fortier (Ubeda Sports)
J-klasse – Sabri lmarzguioui (Victory Gym) vs. Dephlin Jacobs (Ubeda Sports)
J-klasse – Edgar (Hambaken Gym) vs. Dyllon Carroll (Karkach Gym)
J-klasse – Abdenour (Victory Gym) vs. TBA
J-klasse – Jordy Franken (Hambaken Gym) vs. Ali Koca (Team de Jager)
J-klasse – Boris Esser (Maris Gym)vs. Amil Yilmaz (Ubeda Sports)
J-klasse – Youssef Ziani (Hambaken Gym) vs. Marouane Ettoutahi (Universal Gym)
J-klasse – Imad Amarouchi (Mohamed Gym) vs. Iwan Jellema (Loeks Gym)
J-klasse – Abdelali Elmajjaoui (Maris Gym) vs. Emre Cekic (Universal Gym)
J-klasse – Limi Imad (Said Gym) vs. Frank Schoten (Loeks Gym)
J-klasse – Fabiana Fonesa (Karkach Gym) vs. Narijnss al Kadiri (Hambaken Gym)
J-klasse – Rachid el Hamdaoui (Said Gym) vs. Dylano Maris (Maris Gym)
J-klasse – Yassin Yachou (Mohamed Gym) vs. Amri Ibrahim (Shokothai)
J-klasse – Fassal (Victory Gym) vs. Berkan Yuce (Maris Gym)
J-klasse – Gillian Kroone (Loeks Gym) vs. Colin Sip (Ubeda Sports)
J-klasse – Talib Darraz (Victory Gym) vs. TBA

round1-Battle-4-Victory