Informatie over het evenement:

Datum: Maandag 6 april
Plaats: Elst
Locatie: Sporthal de Helster
Adres: Schubertstraat 1
Aanvang: 16:00 uur – deuren open om 15:00 uur

Het programma is als volgt:

A-klasse – Tayfun Ozcan (Balans Gym) vs. William Diender (Bora Gym)
A-klasse – Robbie Hageman (Team Gunyar) vs. Mesut Derin (Beast of the East)
A-klasse – Hatice Ozyurt (Team Gunyar) vs. Marloes Merza (Sanches Gym)
A-klasse – Leroy Kaestner (KB Arnhem/Tjakai Elst) vs. Hasan Kardes (Beast of the East)
A-klasse – Redouan Boukarech (Team Gunyar) vs. Rafik Kassi (Fighting Talents)

B-klasse – Winston Fernandez (Team Verhaegh) vs. Issam Salmi (Team Slamm)
B-klasse – Volkan Sanatci (FT Geldrop) vs. Samed Stokey (Mattiz Gym)
B-klasse – Nick van der Sluiys (House of Boxing) vs. Andelko Zlatic (Kangal Gym)
B-klasse – Bunyamin Bulca (FT Geldrop) vs. Alex Brankovic (Kangal)
B-klasse – Bram Palaster (Roberto&Born2Fight) vs. Fouad Abdi (Meleaini Gym)
B-klasse – Mevlut Buyukcelik (Team Elite) vs. Kemal Korkmazer (Team Nouredine)

C-klasse – Maikel Leimberger (FT Geldrop) vs. Piotr Kowalski (Pittbull Gym Den haag)
C-klasse – Aidan Yaman (KB Arnhem) vs. Nahim Affani (Team Slamm)
C-klasse – Daan Stupers (Tjakai Elst) vs. Guilermo Blokland (Team Sniper)
C-klasse – Bart Aaldering (Roberto&Born2Fight) vs. Wynand Pieters (House of Boxing)
C-klasse – Lamar Wilsterman (Roberto&Born2Fight) vs. Yasin Lees (Mattiz Gym)
C-klasse – Tifany Peeters (Mattiz Gym) vs. Pinar Brouwer (Teamm Slammm)
C-klasse – Tasin Akdogan (Meliani Gym) vs. Yassir Kohastani (Team Sniper)
C-klasse – Mustafa Barlas (Beast of the East) vs. Shabir Mahboub (Tjakai Elst)
C-klasse – Sinan Altan (Mills Gym) vs. Arthur Chojnowski (Pitbull Gym Den Haag)
C-klasse – Cindy Werts (Born2Fight) vs. Joyce Dijkhuizen (Team Sniper)

N-klasse – Sezer Duman (Mills Gym) vs. Nitin Poeran (Team Sniper)
N-klasse – Onurhan Turhan (Beast of the East) vs. Ritchy Verwaaien (Ubeda Sports)
N-klasse – Joost Merkus (Tjakai Elst) vs. Timothy Boer (Fight Spirit)
N-klasse – Michiel de Warle (Team van Venrooy) vs. Yursill Hasselbank (Team Slamm)
N-klasse – Sardonjo Steinbach (Team Gunyar) vs. Roy van Doorn (Mills Gym)
N-klasse – Burkan Uludag (FT Geldrop) vs. Gunther Scheers (Nales Gym)

J-klasse – Nino KLompman (Roberto&Born2Fight) vs. Chatmongkon Rarangsit (Fight4Victory)
J-klasse – Nino van Vught (Fight4Victory) vs. Walid Farach (Team Elite)
J-klasse – Lionel Berendsen (Roberto&Born2Fight) vs. Jayden Hendriks (House of Boxing)
J-klasse – Remy Berendsen (Roberto&Born2Fight) vs. Nico van de Vaart (House of Boxing)
J-klasse – Jaydon Oord (Mills Gym) vs. Joussef Becbichi (Fighting Talents)

round1-Born2Fight