De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Paisley Devos (Mejiro Wormer) vs. Ryan Veerman (SS Atlas) WRSC
J-klasse – Chris Aitatus (Team Elite) WOP vs. Amaru Boudassghount (Generation Gym)
J-klasse – Elroy Driessen (Mejiro Wormer) WVSC vs. Giovanni ten Veen (SS Atlas)
J-klasse – Ebraheem el Samuel (Team de Jager) vs. Rayan el Mesbahi (Fightclub Haarlem) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Aness Elypimni (Ropie Gym) WOP vs. Lorenz Idsinga (SS Atlas)
J-klasse – Bjorn Peetoom (M Sports) WOP vs. Stan Bijersbergen (Team Bastov )
J-klasse – Barry Snabilie (Mejiro Wormer) WRSC vs. Sam Zwarthoed (SS Atlas)
J-klasse – Erci Coskun (M Sports) WRSC vs. Jeremy Jonk (SS Atlas)
J-klasse – Servano de Wit (Mejiro Wormer) vs. Mohamed Yahkoubi (Generation Gym) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Shahab Alai (Team Narain) WOP vs. Chavarael Sahuleka (Baguala Assen )
C-klasse – Fawad Siddiqi (Arif Gym) WOP vs. Jos van Belzen (TT Beverwijk)
N-klasse – Roxanne Visser (HeJeNa Gym ) vs. Celeste Filemon (Tengu Gym) WOP
N-klasse – Parvati Samlal (Mejiro Amsterdam) WOP vs. Sjahrzad Khodadadeh (Scorpio Gym)
N-klasse – Youssef Kamal (Gym Alkmaar) WOP vs. Michael Cordilia (Baguala Groningen)
N-klasse – Jamie van Leeuwen (Gym Vogel ) WOP vs. Yassir Mahi (SC Sahinbas)
MMA – Daniel Hendriks (Tatsujin Nijmegen) vs. Satriya Sabeni (Team de Jager) WOP
N-klasse – Ruby Vink (Fightclub Haarlem) WOP vs. Saskia Steenbergen (Baguala Groningen)
N-klasse – Romano Cambridge (M Sports) vs. Jarno Errens (Team Thriving) WOP
N-klasse – Fouad Gardouh (Fightclub Haarlem) vs. Imad Saidi (FPA Amersfoort ) WOP
N-klasse – Mohammed Gaza (Team Narain) vs. Dimas Carrilho (Keumgang) WKO
N-klasse – Elvin Sisanovic (Gym Alkmaar) WOP vs. Nabil Elasri (SC Sahinbas)
N-klasse – Cemal Heesbeen (M Sports) vs. Ruben Baltussen (Team Thriving) eindigt in een onbeslist
C-klasse – Mohsin Regraoui (Fightclub Haarlem) vs. Lamine Baili (Keumgang) WOP
MMA – Egzon Rustemi (Tatsujin Amsterdam) WOP vs. Ibrahim Khaliev (Team de Jager)
N-klasse – Jeffrey Heygens (Mejiro Wormer) WTKO vs. Stefan Heurterre (HeJeNa Gym)
C-klasse – Mo el Mesbahi (Fightclub Haarlem) vs. Illias Bannis (Team de Jager) WOP
C-klasse – Delowan Sindi (Team Narain) vs. Tom van Lier (Team Thriving) WTKO

round1-Uitslagen-Kickboksgala-Mejiro-Gym-Wormer