Datum: Zondag 22 maart
Plaats: Wassenaar
Locatie: Kickboxing Fearles
Aanvang: 14:00 uur – deuren open om 13:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse (demo) – Quentin Goderie (Kickboxing Fearless) vs. Cayden Hoorn (Kickboxing Fearless)
J-klasse (demo) – Michael Brouns (Kickboxing Fearless) vs. Michael van der Louw (The Colosseum)
J-klasse – Cyan Verbrugge (Kickboxing Fearless) vs. Shevana Doest (Burning Heart)
J-klasse – Sidney Haasnoot (Kamakura Katwijk) vs. Milan Snel (The Colosseum)
J-klasse – Kerem Koca (Team de Jager) vs. Shivan Kewaldar (Bonjasky Academy)
J-klasse – Hichem Sahraoui (Team de Jager) vs. Yesper Schouten (Sportcentrum Rebo)
J-klasse – Joachin Smit (Team Ypenburg) vs. Nauofal Ambari (Sportcentrum Rebo)
J-klasse – Aaliyah Beverli (Team Hyperboliq) vs. Danicha Wezer (TB 010)
J-klasse – J-klasse – Yentl Hoorn (Kickboxing Fearless) vs. Bente de Jong (Sportcentrum Rebo)
J-klasse – Jeffrey van Dijn (Kamakura Katwijk) vs. Dylano Marris (Marris Gym)
J-klasse – Jayton van de Pijl (Team Ypenburg) vs. Felisino Sambre (Slamm)
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk) vs. Beau van Dijk (Sportcentrum Rebo)
J-klasse – Imani Blokpoel (Kickboxing Fearless) vs. Chahida Boubes (Team Elite)
J-klasse – Hazem Selim (Team Sahinbas / Jurojin) vs. Shai Slokker (Gym 3)
J-klasse – Christiano de Vries (Kickboxing Fearless) vs. Collin Massaar (Team Ypenburg)
J-klasse – Walid Benhammou (Hemmers Gym) vs. Oussama Addi (Slamm)
J-klasse – Mats Hermens (Team Elite) vs. Anthony Lo-Kioeng-Shioe (TB 010)
N-klasse – Joyce van de Stel (TB 010) vs. Manouk Hobelman (Bonjasky Academy)
N-klasse – Bilal Elasri (Team Sahinbas / Jurojin) vs. Rocharo Koorndijk (TB 010)
N-klasse – Albertina de Vries (Kickboxing Fearless) vs. TBA
N-klasse – Anass Gazoui (Kickboxing Fearless) vs. Romano van Laar (Burning Heart)
N-klasse – Mohamed Tabaouni (Kickboxing Fearless) vs. Rick van Vlastuin (Burning Heart)
N-klasse – Enrico Jagernath (Mejiro Gym) vs. Houssain Marrabou (Slamm)
N-klasse – Anouar Nasim (Kickboxing Fearless) vs. Nezi Makine (Kickboks Almere)
N-klasse – Ilyas el Hadri (TB 010) vs. Ashraf Chhoud (Gym Nieuwegein)
N-klasse – Farouk Stekman (Kickboxing Fearless) vs. Yassir Mahi (Team Sahinbas / Jurojin)
N-klasse – Jelani Ursule (Team Snipers) vs. Ricky de Graaf (Gym 3)
C-klasse – Illias Bannis (Team de Jager) vs. Michael van Rooyen
C-klasse – Stefan Keizer (Bari Gym) vs. Sakwan Sindi (Team Narain)
C-klasse – Abdel Ouhamid (Kickboxing Fearless) vs. Jimmie van Kuyeren (Team de Jager)
C-klasse – Joyce Dijkhuizen (Team Snipers) vs. Jamy Panday (Bonjasky Academy)
C-klasse – Wasiu Abgaje (Team de Jager) vs. Mo Bouzakri (Burning Heart)
C-klasse – Jantine Danen (The Colosseum) vs. Sarah Gobel (Mejiro Gym)
C-klasse – Paterson Sousa (Kickboxing Fearless) vs. Reco Nawege (Ropie’s Gym)
C-klasse – Amini Doudou (Hemmers Gym) vs. Seif Abu el Kassem (Slamm)
C-klasse – Lutciano Zimmerman (Hemmers Gym) vs. Rodney Uralime (Gym 3)

round1-Kickboksgala-Fearless-1