De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Purian Atahi (Team Roberto / Born 2 Fight) vs. Jayden Oord (Mills Gym) WOP
J-klasse – Amir van Hees (Team Verhaar) vs. Oussama Imahda (Bora Gym) WOP
J-klasse – Bibi van Santen (Team Roberto / Born 2 Fight) vs. Stella Bot (Mills Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Dina van Hees (Team Verhaar) vs. Jaimy te Pas (Club Life) WDO
J-klasse – Yarra Slotboom (Team Roberto / Born 2 Fight) WOP vs. Lucy Verhoef (Cool Gym)
J-klasse – Maarten Germeraad (Team Kersout) vs. Hilal ait Balla (Mo Ben Nasser) WOP
J-klasse – Nino Klopman (Team Roberto / Born 2 Fight) vs. Adnane Abdelelghani (Team Suboxer) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Brent Rotgans (Bora Gym) vs. Oussama Kada (Angel’s Gym) WOP
J-klasse – Jayden Hendrikse (Team Roberto / Born 2 Fight) vs. Mike van de Berg (Bora Gym) WOP
J-klasse – Salah Charki (Ubeda Sports) vs. Nadir el Houfi (Slimani Gym) WOP
J-klasse – Romee Slotboom (Team Roberto / Born 2 Fight) WOP vs. Nawal Elamouri (Team Verhaar)
J-klasse – Gino van de Broek (Ubeda Sports) WDO vs. Aras Yildrim (Team Kersout)
J-klasse – Lisa Uffing (Team Roberto / Born 2 Fight) vs. Delaya Bannink (Mills Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Glenn ter Burg (Team Verhaar) vs. Marouan Ettaki (Omar Gym) WOP
J-klasse – Scherra Arslan (Team Roberto / Born 2 Fight) vs. Kaly Nas (Mills Gym) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Kootje van Kooten (Team Verhaar) vs. Brahim Akdi (Mo Ben Nasser) WOP
J-klasse – Hassan El Hidraoui (Topteam Utrecht) vs. Darif Labardi (Slimani Gym) eindigt in een onbeslist
C-klasse – Mohamed Hajji (Topteam Utrecht) vs. Zakaria Boutassa (Mo Ben Nasser) WOP
C-klasse – Oguz Kenger (Nale’s Gym) vs. Abderrahim Amirouch (Topteam Utrecht) WOP
N-klasse – Kayan Yilmaz (Mo Ben Nasser) WOP vs. Mohammede Bakkali (Omar Gym)
C-klasse – Santiagi Rodrigez (Bora Gym) vs. Mels Boogaard (Kyoto Gym) WTKO
N-klasse – Xervin Ost (Topteam Utrecht) vs. Mehdi Habchi (Team Kersout) WDISQ
N-klasse – Lamar Wilsterman (Team Roberto / Born 2 Fight) WOP vs. Fehmi Oksuztepe (Nale’s Gym)
C-klasse – Adnane Askali (Omar Gym) WOP vs. Corne Stouten (Kyoto Gym)
N-klasse – Sinan Altan (Mills Gym) WOP vs. Ritchie Verwaayen (Ubeda Sports)
N-klasse – Alperen Mert (Ubeda Sports) vs. Joey Owusu (Team Kersout) WOP
C-klasse – Bart Aaldering (Team Roberto / Born 2 Fight) vs. Tarek Zangouhi (Team Issaoui) WOP

round1-Next-Generation