De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Joel Strijkert (Subin Gym) WOP vs. Sammy Verhaegen (Bulldogs)
J-klasse – Mert Okul (Victory Gym) vs. Asthely Mokono (Shokothai) WOP
J-klasse – Cyrano Mauwa (Oude Westen) vs. Gino v/d Broek (Ubeda Sports) WOP
J-klasse – Sabri lmarzguioui (Victory Gym) vs. Dephlin Jacobs (Ubeda Sports) WOP
J-klasse – Hicham Harrachi (Mohamed Gym) WOP vs. Mohamed Chibani (KB Gouda)
J-klasse – Younes Bouziyan (Oude Westen) vs. Fadel Altaiy (Shokothai) WOP
J-klasse – Ali Koca (Team de Jager) vs. Marouane Ettoutahi (Universal Gym) WOP
J-klasse – Ghaddoura Tarik (Said Gym) WOP vs. Samad Zaay (KB Gouda)
J-klasse – Andy Fortier (Ubeda Sports) vs. Abderahman Bouhalho (Shokothai) WOP
J-klasse – Nicky Craanen (Bodegraven Boxing) vs. Souliman Abdou (Oude Westen) WOP
J-klasse – Abdullah Kortuglu (Karkach Gym) WOP vs. Daan Hebing (Team de Jager)
J-klasse – Yassin Yachou (Mohamed Gym) vs. Amri Ibrahim (Shokothai) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Nassira El Allaoui (Victory Gym) WOP vs. Kylie Rol (Ubeda Sports)
J-klasse – Mimoun Lahyaoui (Oude Westen) WDO vs. Yassin Chibani (KB Gouda)
J-klasse – Abderrahim Chaoui (Shokothai) vs. Salah Charki (Ubeda Sports) WOP
J-klasse – Herdveld Williem (The Scorpions) vs. Iwan Jellema (Loeks Gym) eindigt in een no-contest
J-klasse – Limi Imad (Said Gym) vs. Frans Schouten (Loeks Gym) WOP
J-klasse – Aschraf Hajajji (Bulldogs) vs. Imad Amarouchi (Mohamed Gym) WOP
J-klasse – Gillian Kroone (Loeks Gym) WOP vs. Mohamed Ali (Champions Gym)
J-klasse – Fudail Ince (Oude Westen) vs. Elbaze Braheem (Team de Jager) WOP
J-klasse – Ahmed Demirel (Champions Gym) WOP vs. Zakaria Elkandussi (Shokothai)
J-klasse – Pieter van den Berg (Gottmers Gym) vs. Zowie de Ruyter (Karkach Gym) WOP
J-klasse – Dani Roest (Bodegraven Boxing) vs. Diana Assou (Team de Jager) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Hamza Arahou (The Scorpions) vs. Morad Arbigue (Angelo Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Berkan Yuce (Maris Gym) vs. Redwan Jerroudi (Mohamed Gym) WOP
J-klasse – Julian Rasters (Maris Gym) vs. Mauro Kraynoord (Team de Jager) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Braih Ayoub (Said Gym) WOP vs. Nabil Agharben (Shokothai)
J-klasse – Ibrahim Jarrari (Mohamed Gym) vs. Yeassin Smits (Angelo Gym) WOP
J-klasse – Faissal El Bouazzaoui (Victory Gym) WOP vs. Boris Esser (Maris Gym)
J-klasse – Rachid El Hamdaoui (Said Gym) WOP vs. Dylano Maris (Maris Gym)
J-klasse – Abdenour El Hanini (Victory Gym) vs. Ismed Cekic (Universal Gym) WOP
J-klasse – Tahmoui Hamza (Said Gym) WOP vs. Colin Sip (Ubeda Sports)
J-klasse – Talib Darraz (Victory Gym) WOP vs. Daniel Ala (Angelo Gym)