Datum: Zaterdag 11 april
Plaats: Noorderwijkerhout
Locatie: De Schelft
Adres: Maandagsewetering 202
Aanvang: 18:00 uur – deuren open om 17:00 uur

Het programma is als volgt:

A-klasse – Mo Bennasser (Fightclub Haarlem) vs. TBA
B-klasse – Bas van der Kroon (Bari Gym) vs. Jonathan Maal (Silent Dragon)
B-klasse – Bowie Zonneveld (Gym Haarlem) vs. Hicham el Yakobi (Mandingo Gym)
B-klasse – Wim Hiemensz (Gym 106) vs. Siyar Fakhari (FPA)
C-klasse – Stefan Keizer (Bari Gym) vs. Jaouad Nasla (Team Benasser)
C-klasse – Mo el Mesbahi (Fightclub Haarlem) vs. Youssef Daoudi (Team Furious)
C-klasse – Boy van Kordelaar (Fightclub Haarlem) vs. Averon Gleijsteen (Team Furious)
C-klasse – Mahmut Demiribakan (Team Messive) vs. Daniel Zwasowski (Ettaki Gym)
C-klasse – Rodrigo Alvez (Bari Gym) vs. Ismael el Bouni (Gym Haarlem)
C-klasse – Enrico Jagernath (Mejiro Gym) vs. Nemanja Andreavic (FPA)
C-klasse – Yousef el Massoudi (Gym Haarlem) vs. Kayahan Yilmaz (Team Benasser)
C-klasse – Yassien Fathi (Team Sahinbas) vs. Hans Duchenne (BSS)
C-klasse – Mustapha Hassni (Kimekai Gym) vs. Mohamed Douich (Slamm)
N-klasse – Aniesh Shewdoelare (Silent Dragon) vs. Ayoub Taha el Idrissi (Mandingo Gym)
N-klasse – Manouk Hobelman (Bonjasky Academy) vs. Charity Oehlers (Team Furious)
N-klasse – NinaTomasoa (Team Ramzi) vs. Anneloes Logjes (Kimekai Gym)
N-klasse – Jamie van Leeuwen (Gym Vogel) vs. Ali el Kadouri (Ettaki Gym)
N-klasse – Ruby Vink (Fightclub Haarlem) vs. Amal Idrissi (Slamm)
N-klasse – Mathijs Oosterveld (Bonjasky Academy) vs. Mitchel Lammers (FFC/Pancration)
N-klasse – Isaak Webbink (Physicall Fitness) vs. Remy Nuygen (Team Messive)
N-klasse – Nico Duindam (Aarts Lisse) vs. Nabil Elasri (Team Sahinbas)
N-klasse – Fan Thai (Kamakura Katwijk) vs. Benjamin Osei-Owusu (Slamm)
N-klasse – Jeffin de Vries (Bari Gym) vs. Alex Rustveld (Team Ramzi)
N-klasse – Somario Babel (Kimekai Gym) vs. Omar Berrada (Team Furious)
N-klasse – Redouan el Aidi (Bonjasky Academy) vs. Ashraf Chhoud (Gym Nieuwegein)
N-klasse – Robin Topper (Bari Gym) vs. Mouawiya (Team Ramzi)
N-klasse – Onur Altuntas (BSS) vs. Appie Benaya (Team Ramzi)
J-klasse – Hanad Muse (Mandingo Gym) vs. Hazem Selim (Team Sahinbas)
J-klasse – Joey van Zutphen (Team Twight) vs. Oussama Addi (Slamm)
J-klasse – Christiaan Doesburg (Physicall Fitness) vs. Annas Zanzan (FFC/Pancration)