Informatie over het evenement:

Datum: Zaterdag 28 maart
Plaats: Arnhem
Locatie: Sportpark Valkenhuizen
Adres: Beukenlaan 15
Aanvang: 17:00 uur – deuren open om 16:00 uur

Het programma is als volgt:

A-klasse – Hicham El Gaoui (Fighting Talents) vs. Yucel Fidan (Fidan Gym)
A-klasse – Issam Chamou vs. Zahid Zairov (Team Luyken)
A-klasse – Andre Langen (Team Venlo Impact) vs. Luis Tavares (Hemmers Gym)
A-klasse – Marcel Verhaar (Team Verhaar/FT) vs. Redaouan Daoudi (Otmani Gym)
C-klasse – Ilham Bourgoul (Mattiz Gym) vs. Soraya Bounida (Slim Gym)
C-klasse – Serkan Yavuz (KB Arnhem) vs. Appie Barrie (Vos Gym)
C-klasse – Doff Remeeus (KB Arnhem) vs. Milan Wouters (Fidan Gym)
N-klasse – Essja Achouiti (KB Arnhem) vs. Salma Laalani (Team Furious)
B-klasse – Sait Bagci (Team Diender) vs. TBA
C-klasse – Jaouad Luaali (Omar Gym) vs. Ali Turk (Fighting Talents)
C-klasse – Johan Schoemaker (Quality Gym) vs. Tun Bunta (Mattiz Gym)
C-klasse – Koks Dorro (Team van Venrooij) vs. TBA
C-klasse – Richard van den Akker (Siam Gym) vs. Akin (Fidan Gym)
C-klasse – Zakaria Moumni (Hambaken Gym) vs. Avdi Mehic (Balans Gym)
N-klasse – Kim Boot (Selfedefence4all/Team Luyken) vs. Sarah (Legendary Sports)
N-klasse – Kevin Liefting (Fighting Talents) vs. Adam Abdaslami (Fidan Gym)
N-klasse – Darin el Houfti (Slim Gym) vs. Khalil Kutukcu (KB Arnhem)
N-klasse – Ayoub Ajouaou (Mansouri Gym) vs. Ko van Kooten (Team Verhaar)
B-klasse – Attilan Gungar (Mattiz Gym) vs. Nayim Yilmaz (Mansouri Gym)
N-klasse – Soumia (Omar Gym) vs. Michelle Smits (Selfedefence4all/Team Luyken)
N-klasse – John van den Broek (Nakama Gym) vs. Ayman Benazzouz (Siam Gym)
C-klasse – Lars Haaften (Team Druten) vs. Michel Kuypers (Fidan Gym)
C-klasse – Anass Aaras (Fighting Talents) vs. Bilal (Mansouri Gym)
B-klasse – Nicky Beumer (FFA) vs. Nico Pereira Hora (Silent Dragon)
N-klasse – Burak (Balans Gym) vs. Peter Nieuwenhuyzen (Xena Gym)
N-klasse – Mazlum (Fidan Gym) vs. Kamal Bakkali (Issaoui Gym)

Deelnemers -66 kilogram toernooi

C-klasse – Adnane Askali (Omar Gym)
C-klasse – Safak Metin (KB Arnhem)
C-klasse – Jerry Kats (Team Soares)
C-klasse – Bilal (Mansouri Gym)

round1-Fightersheart-III-a round1-Fightersheart-III-b