Datum: Zaterdag 4 april
Plaats: Almelo
Locatie: IISPA Topsporthal
Adres: Stadionlaan 60
Aanvang: 17:00 uur – deuren open om 16:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Sinem Yildirim (Scorpio Gym) vs. Enise Yaksan (Team Luyken)
J-klasse – Atilla Karakayali (Scorpio Gym) vs. Ocyris Willemsen (Team Luyken)
J-klasse – Aser de Lobel (Scorpio Gym) vs. Danila Gruzneus (Tabonon)
J-klasse – Nadir El Houfi (Slimani Gym) vs. Petrit Aichami (FPA)
J-klasse – Jerome Veneman (SportsArt) vs. Cody Visser (FPA)
J-klasse – Chayenne Kriekjes (MT Hoogeveen) vs. Danel (Team Luyken)
J-klasse – Miryen Suurland (K1 Aerts Dojo) vs. Anneroos Zuidema (Days Gym)
N-klasse – Sjahrzad Khodadeh (Scorpio Gym) vs. Raquel Michels (Team Beast of the East)
N-klasse – Emiel Exel (Scorpio Gym) vs. Brad Brouwers (Viriya Gym)
N-klasse – Kyra Krikhaar (Scorpio Gym) vs. Romina Schooneveld (Burning Heart)
N-klasse – Mesut Hoklek (Team Göl) vs. Julian Dominquez (FT Wageningen)
N-klasse – Jesse Stijckel (Scorpio Gym) vs. Jesse IJmker (SportJeFit)
N-klasse – Bian Voorn (Scorpio Gym) vs. Boris Perez Mejia (Chok Dee)
N-klasse – Steven Starke (Scorpio Gym) vs. Jeffrey Slim (Fightteam Olympus)
N-klasse – Jorden Werner (Team Luyken) vs. Cezer (Jimmy’s Gym)
N-klasse – Sinan Altan (Mills Gym) vs. Nordin Bouzia (Manhoeff FF)
N-klasse – Artur Flam (You Can Gym) vs. Tom van Hal (Theo van den Oever)
N-klasse – Nassim Tajjioue (FPA) vs. Virech Cedoe (Team Luyken)
N-klasse – Noël Jradi (K1 Aerts Dojo) vs. Dewi van Dijk (Theo van den Oever)
N-klasse – Marouan El Hadia (KB Henneken) vs. Adin Sahbaz (K1 Aerts Dojo)
N-klasse – Musa Gokuglu (K1 Aerts Dojo) vs. Onurhan Turhan (Beast of the East)
N-klasse – Vito Scimeca (You Can Gym) vs. Wallace Silva Moraey Pereira (SportsArt)
N-klasse – Fouad El Morabet (FT Wageningen) vs. Jacco van Wendel (Tabonon)
N-klasse – Bjorn Overdijk (Tabonon) vs. Enrico Jagernath (Mejiro Gym Amsterdam)
N-klasse – Leonie Schmidt (You Can Gym) vs. Sharon Veldhuis (SportJeFit)
N-klasse – Jordy van Kaathoven (Theo van den Oever) vs. Wybren Jager (Viriya Gym)
N-klasse – André Spruit (Theo van den Oever) vs. Karan Channay (Jimmy’s Gym)
N-klasse – Smail Sahbaz (K1 Aerts Dojo) vs. Rigmar Salcedo (Tabonon)
N-klasse – Karsten Oexman (Chok Dee) vs. Ali (Jimmy’s Gym)
C-klasse – Val Santana (Mejiro Gym Amsterdam) vs. Roderick Wever (Day’s Gym)
C-klasse – Nemanja de Graaf (FPA) vs. Kevin Heyer (Day’s Gym)
C-klasse – Hensley Sanches (K1 Aerts Dojo) vs. Abdel Amin (Day’s Gym)
C-klasse – Quincy Sijpenhof (Mejiro Gym Amsterdam) vs. Moribah Kosiah (Day’s Gym)
B-klasse – Augin Masoud (Scorpio Gym) vs. Ridvan Güden (MTBG Goch)

round1-PRIDE-Kickboxing