Datum: Zondag 19 april
Plaats: Almere
Locatie: Top Sportcentrum
Adres: Pierre de Coubertinlaan 7
Aanvang: 16:00 uur – deuren open om 15:00 uur

Het programma is als volgt:

A-klasse – Michal Janacek (Tjsechië) vs. Ismael Londt (Team Furious)
A-klasse – Regian Eersel (Sityotong ) vs. Khalid Bourdif (El Otmani Gym)
A-klasse – Loren Javier (Vos Gym ) vs. Redouan Cairo (Mousid Gym)
A-klasse – Boy Boy Martin (KB Arnhem ) vs. Fred Sikking (The Colosseum)
A-klasse – Cenk Cankurtaranoglu (Team Slamm) vs. Christian Baya (Mike’s Gym)
A-klasse – Fikri Amaziane (Siam Gym) vs. D’Angelo Marshall (Team Slamm)
A-klasse – Patrick Veenstra (Mejiro Gym Friesland) vs. Marcello Adriaansz (Team Slamm)
A-klasse – Mohamed Didouh (Ajuau) vs. Hamza Soesi (Team Amrani)
A-klasse – Redouan Doudi (El Otmani Gym) vs. Otman Allach (Team Slamm)
A-klasse – Paul Barbor (Engeland) vs. Piëtro Doorjé (El Otmani Gym)
A-klasse – Kevin Hessling (Gym Haarlem) vs. Mohammed Mezouari (El Otmani Gym)
A-klasse – TBA vs. Mustapha el Messaoudi (Team Slamm)
A-klasse – Brahim Boukerch (Team Gunyar) vs. Farid Ghama (Kops Gym)
A-klasse – Ruben Narain (Team Gunyar) vs. Colin Mannsur (Mejiro Gym)
A-klasse – Khalid El Bakouri (Bodystyle) vs. Clyde Brunswijk (Days Gym)
B-klasse – Cedric Simson (Simson Gym) vs. Boeda Zaalman (Team Slamm)
B-klasse – Brown Pinas (Oosterbaan Gym) vs. Romano Duin (Simson Gym)
B-klasse – Santino Verbeek (Sokudo Gym) vs. Reda Zaida (Team Messive)
B-klasse – Yahia Abderrahim (Pendekar) vs. Appy Bekour (Team Ramzi)
B-klasse – Rodney Uralime (Gym 3) vs. Gilberto van Es (Team Slamm)
C-klasse – Ojan Haghparast (Secondsouts ) vs. Ser Sporkslede (Mikes Gym)
C-klasse – Ayoub Fetih (Pendekar) vs. Joey Mezieres (Mezieres Gym)
N-klasse – Brandon Rustenberg (Simson Gym) vs. Giyenzo Simson (Days Gym)
C-klasse – Adnane Askali (Omar Gym ) vs. Michael Wagner (Team v/d Berg Hanse)
C-klasse – Sharif Rusdy (Kops Gym) vs. Mo Aanquisch (Team Slamm)
N-klasse – Soumia Tahie (Omar Gym ) vs. Tessa Kooiman (Bonjasky Academy)
C-klasse – Damian Johansen (Bonjasky Academy ) vs. Dominique Wagner (Team v/d Berg Hanse)

round1-The-Best-of-all-Elements-p