De uitslagen zijn als volgt:

Middagprogramma

J-klasse – Giovanni Lemmens (Mansouri Gym) vs. Yassin Hamdi (Mattiz Gym) WOP
J-klasse – Samir Blomberg (Geeraets Gym) vs. Wahid Azaouaghe (Gym Bodystyle Venlo) WMED
J-klasse – Fianju Köksal (Gym Bodystyle Venlo) WOP vs. Samir Hamdi (Mattiz Gym)
J-klasse – Romy Folkers (Team Holzken) WOP vs. Brit van Till (Team Luyken)
J-klasse – Britney Reessink (Team Luyken) WOP vs. Kayleigh van den Brink (Team Hoes Gym)
J-klasse – Nermine El Boushabati (Mansouri Gym) vs. Mera Randwijk (Mattiz Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Sylvana van Asten (Siam Gym) vs. Selina Ruijs (Team Errol Parris) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Luciano Verdonschot (Team Holzken) vs. Berat Caylak (Balans Gym) WOP
J-klasse – Diego lemmens (Team Holzken) WDO vs. Kram Antony (Simson Gym)
J-klasse – Okan Yildrim (Gym Bodystyle Venlo) vs. Daan Germeraad (Team Kersout) WOP
J-klasse – Danique Van Dinther (Team Errol Parris) vs. Calyoncu Damia (Samir Gym) WOP
J-klasse – Andy Fortier (Ubeda Sports) vs. Ali Sanfi (El Otmani Gym) WOP
J-klasse – Michel Haaksman (Siam Gym) vs. Niek Gemmink (Team Luyken) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Romano Bots (Team Holzken) vs. Perter Verhaeggh (Team Luyken) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Youssef Sarhane (Team Kersout) vs. Ocyris Willemsen (Team Luyken) WOP
J-klasse – Elyaa Abdel (Simson Gym) vs. Mohamed Chakauoi (Ringersport Plaza) WOP
J-klasse – Rida Bellachen (Ringersport Plaza) WOP vs. Maarten Germeraad (Team Kersout)
J-klasse – Anouar Benahar (Ringersport Plaza) vs. Hasan el Hidraoui (Topteam Utrecht) WOP
J-klasse – Mouchsin Aktao (Simson Gym) vs. Faruk Apaydin (Team Errol Parris) WOP
J-klasse – Rida Bellachen (Ringersport Plaza) WOP vs. Osama El Hamdaoui (Majid Gym)
J-klasse – Luciano Heeren (Hemmers Gym) WOP vs. Amin el Alami (Ubeda Sports)
J-klasse – Ilias Nagoui (Hemmers Gym) vs. Gouw de Branko (Siam Gym) WOP
J-klasse – Dephlim Jacobs (Ubeda Sports) vs. Jerry Leemans (Team Luyken) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Abel Dbaali (Hemmers Gym) vs. Alfadel Alkasid (Balans Gym) WRSC
J-klasse – Leroy Louwrensen (Team Holzken) WOP vs. Abdelmalki Zakaria (Siam Gym)
J-klasse – Nordin Tahiri (Hemmers Gym) WOP vs. Aras Yildrim (Team Kersout)
J-klasse – Anass Lamou (Hemmers Gym) WOP vs. Sjacky Schaufeli (Team Errol Parris)

Avondprogramma

C-klasse – Dominique Wagner (Team van den Berg) vs. Jean-Paul Lum Chou (Balta’s Gym) WOP
N-klasse – Furkan Albayrak (Balans Gym) vs. Bilal Lakbiach (Topteam Utrecht) WOP
N-klasse – Djemali Bakija (Muay Thai Overpelt) vs. Khalid Afakin (Majid Gym ) WKO
N-klasse – Jordy Beekwilder (Team Beekwilder) vs. Michael Wagner (Team van den Berg) WOP
N-klasse – Dave van de Voort (Team Holzken) WOP vs. Mariusz Biel (Muaythai Overpelt)
C-klasse – Sean Corelissen (Gym Bodystyle Venlo) vs. Abderrahim Amirouch (Topteam Utrecht) WOP
N-klasse – Suleyman Laazibi (Hemmers Gym) vs. Darryl de Rijter (Simson Gym) WOP
C-klasse – Nusret Yilmaz (Gym Bodystyle Venlo) WOP vs. Safouane Riani (Team van den Berg)
C-klasse – Nick Gruijters (Team Holzken) WOP vs. Sabir Cikar (Team Issaoui )
N-klasse – Xervin Oss (Topteam Utrecht) WOP vs. Joey Owusuzi (Team Kersout)
B-klasse – Zakaria Bouyanfif (Team Holzken) vs. Tobadan Edem (Samir Gym) WOP
N-klasse – Nicky Evers (Team Errol Parris) vs. Hamza Hazzar (Simson Gym) WOP
N-klasse – Arthur Petrosian (Team Beekwilder) WOP vs. Josilmar Vieira (Balta’s Gym)
N-klasse – Ludi Lau (Hemmers Gym) vs. Percy Timmer (Team Beekwilder) WOP
N-klasse – Achmed El Bakouri (Gym Bodystyle Venlo) WOP vs.
N-klasse – Aimane el Hatri (Hemmers Gym) vs. Selim Kaya (Team Beekwilder) WOP
N-klasse – Essadik Sori (Team Beekwilder) vs. Appi Suak (Gym Bodystyle Venlo) WOP
B-klasse – Tarik Jerroudi (Siam Gym) WOP vs. Tarik Zanghoui (Team Issaoui)