Informatie over het evenement:

Evenement: Thai-Kickboksgala Woerden
Datum: Zondag 7 juni
Plaats: Woerden
Locatie: Sportcentrum Woerden
Adres: Pompmolenlaan 41-B
Aanvang: 13:00 uur – deuren open om 12:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Zoe Farah Cuypers (Club Life) vs. Cheyenne Aldus (Eagle Gym)
J-klasse – Sem Berkelmans (Team SSI) vs. Michael van de Louw (The Colosseum)
J-klasse – Milan de Deugd (Rams Thai) vs. Delivio Peirero (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Milan Kivits (Team SSI) vs. Achraf Al Gourari (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Mohamed Moussaoui (Rams Thai) vs. Killian Zonneveld (The Colosseum)
J-klasse – Dean van Ditmarsch (The Colosseum) vs. Frans Schouten (Loeks Gym)
J-klasse – Mohamed Belkatr (Team de Jager) vs. Romeo Almeida (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Hichem Sahraoui (Team de Jager) vs. Ibrahim Andour (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Joshua Thode (Dragon Gym) vs. Bora Top (Team de Jager)
J-klasse – Halit Kayak (Eagle Gym) vs. Iwan Jellema (Loeks Gym)
J-klasse – Sabine van Touw (Eagle Gym) vs. Tiffany van Welie (The Colosseum)
J-klasse – Milan Snel (The Colosseum) vs. Dechandro Martis (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Hugo Snelleman (SP Art Den Helder) vs. Elbaaz Ebraheem (Team de Jager)
J-klasse – Jerome Veneman (SP Art Den Helder) vs. Dhanry Pieloor (Team de Jager)
J-klasse – Keano Schutte (Team SSI) vs. Sergio Kleihgeld (Team de Jager)
J-klasse – Jaimy Te Pas (Club Life) vs. Chyenna Tomassen (The Colosseum)
J-klasse – Roy Verduin (SP Art Den Helder) vs. Dean van Megen (Team SSI)
J-klasse – Dhaddy Outled Banchouari (Rams Thai) vs. Rishi Binesari (Team de Jager)
J-klasse – Devin Westerhof (Eagle Gym) vs. Ibrahim Amri (Shokothai)
J-klasse – Daan Hebing (Team de Jager) vs. Nabil Agharbi (Shokothai)
N-klasse – Amine Seddoukki (Shokothai) vs. Chaimae Aziz (Mtk Gym)
N-klasse – Mehmet Alaphas (Shokothai) vs. Cihan Ozdemir (Dragon Gym)
N-klasse – Sonny Gallmann (Rams Thai) vs. Ali Akpinar (Dragon Gym)
N-klasse – Junis Shanie (Rams Thai) vs. Rafour El Bouziri (FT Wageningen)
N-klasse – Jennifer Vos (Team SSI) vs. Bo Dijkhorst (The Colosseum)
N-klasse – Boyd van Arkel (Team SSI) vs. Julian Dominquez (FT Wageningen)
N-klasse – Jantine Danen (The Colosseum) vs. Chynne Scholte (Loeks Gym)
C-klasse – Tony Kraaij (The Colosseum) vs. Fabian Strijder (Loeks Gym)
C-klasse – Imad El Azzouri (Eagle Gym) vs. Esma Cicek (Dragon Gym)
C-klasse – Ashwin Chang-a-Hung (The Colosseum) vs. Orhan Coban (Dragon Gym)
C-klasse – Kevin van Heeckeren (The Colosseum) vs. Diego King (Dragon Gym)
C-klasse – Henrik Oldejans (Eagle Gym) vs. Yannick van Vliet (Loeks Gym)
C-klasse – Mustafa El Shimmy (Rams Thai) vs. Teun van Welie (Team SSI)

round1-Thai-Kickboksgala-Woerden-jun