Datum: Zondag 12 april
Plaats: Heerlen
Locatie: Sportlife
Adres: Grasbroekerweg 31
Aanvang: 13:00 uur – deuren open om 12:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Bas Theunissen (Demirci) vs. Luciano Zaandam (Fidan Gym)
J-klasse – Douglas Carli (Jego Gym) vs. Anil Yilmaz (Ubeda Sports)
J-klasse – Anouk van Borghans (Team Sportlife) vs. Seyma Kaya (Demirci)
J-klasse – Colin Slip (Ubeda Sports) vs. Batuhan Yen (Fidan Gym)
J-klasse – Moreno Couzy (Team Sportlife) vs. Ties Snijder (Demirci)
J-klasse – Salah Charki (Ubeda Sports) vs. Driss El Hamdi (Shokotai)
J-klasse – Chelsea Schafer (Jego Gym) vs. Cassidy Broekhoff (Ubeda Sports)
J-klasse – Malik Hamimed (Team Sportlife) vs. Rene de Lepper (Tay Gym)
J-klasse – Remco Brugman (Fidan Gym) vs. Idris Eren (Budaya Cuijck)
J-klasse – Me Quintley (Fidan Gym) vs. Fabio Brasci (Mac België)
J-klasse (demo) – Issam Oubrassou (Team Sportlife) vs. Dylano Stassen (Demirci)
J-klasse – Chanel Hendrix (Team Sportlife) vs. Julie Breuls (Haberland)
J-klasse – Danaya Siemers (Team Sportlife) vs. Nassira El Alloui (Champions Gym)
J-klasse – Kylie Rol (Ubeda Sports) vs. Sakina Aabbaz (Mac België)
J-klasse – Wahdi Faysi (Budaya Cuijck) vs. Berdan Kalin (Mac België)
N-klasse – Jessie Kockelkorn (Team Sportlife) vs. Iwan Smeets (Team Alken)
N-klasse – Reggie Janssen (Team Alken) vs. Amine Sedoukki (Shokotai)
N-klasse – Recardo (Shokotai) vs. Shikey Abdul Gaadir (Fidan Gym)
N-klasse – Fuad de Kroon (Team Alken) vs. Mehmet Alpas (Shokotai)
N-klasse – Etienne Macintosh (Team Sportlife) vs. Dries Khalek (Siam Gym)
N-klasse – Mert Kaya (Fidan Gym) vs. Mert Kaya Donny van Mulken (Haberland)
N-klasse – Alex Janssen (Tay Gym) vs. Zakaria (Team Alken)
N-klasse – Bart van Mulken (Haberland) vs. TBA
N-klasse – Sayfeddine Ahlili (Team Sportlife) vs. Abdel Abdessalami (Fidan Gym)
C-klasse – Abderrahman Zayoen (Team Karatas) vs. Wail Majdi (Siam Gym)
C-klasse – Akin Kocak (Fidan Gym) vs. Sofian Mhias (Team Karatas)
C-klasse – Mohamed Lahmiane (Team Sportlife) vs. Anes (Muay Thai Genk