De uitslagen zijn als volgt:

Jeugdprogramma

Aranca Venetis (Van Dams) vs. Brit van Till (Team Luyken) eindigt in een onbeslist
Sami Kissami (Fightclub NDSM) vs. Richovan Ramdutt (Muay Thai Utrecht) WOP
Willem Verhaegh (Team Luyken) vs. Kenzo Niemel (Fightclub NDSM) WOP
Lina el Boushabati (Mansouri Gym) vs. Laila Elaissaoui (Balta’s Gym) eindigt in een onbeslist
Dephlim Jacobs (Ubeda Sports) vs. Romeo Almeida (Oosterbaan Gym) WOP
Sami Ajaoua (Mansouri Gym) vs. Giancomo Hanbeukers (Muay Thai Utrecht) eindigt in een onbeslist
Jordy Grooten (Team Holzken) vs. Amin el Alami (Ubeda Sports) eindigt in een onbeslist
Jesse Willems (Burgt Sports) vs. Chyenna Tomassen (The Colosseum) WOP
Gino van de Broek (Ubeda Sports) WOP vs. Samir Blomberg (Geeraets Gym)
Hougga Mourid (Balta’s Gym) vs. Marlon Snoeij (Burgt Sports) eindigt in een onbeslist
Micheal van der Louw (The Colosseum) WOP vs. Noufal Chamlikh (Van Dams)
Enzo Williams (Mansouri Gym) WOP vs. Kay Eijsbouts (Fightclub NDSM)
Delivio Pereira (Oosterbaan Gym) vs. Denis Krasnici (Mansouri Gym) WOP
Britney Reessink (Team Luyken) vs. Karima Chams (Fightclub NDSM) WOP
Noah van Vliet (Burgt Sports) WOP vs. Ikra Kaya (Muay Thai Utrecht)
Jerry Leemans (Team Luyken) WDO vs. Joep de Graaf (Muay Thai Utrecht)
Diego Lemmens (Team Holzken WRSC vs. Lucas Gluters (Van Dams)
Salah Charki (Ubeda Sports) vs. Mo Ham Ham (Hemmers Gym) WOP
Leroy Louwrense (Team Holzken) WOP vs. Ibrahim Andour (Oosterbaan Gym)
Nordin Tahiri (Hemmers Gym) WOP vs. Killian Zonneveld (The Colosseum)
Kas van de Mierden (Team Holzken) vs. Safovane Sadik (Balta’s Gym) WOP
Ismael Kissami (Fightclub NDSM) vs. Ridwau Mourid (Balta’s Gym) eindigt in een onbeslist
Ikram Affelah (Mansouri Gym) vs. Koutar Chams (Fightclub NDSM) eindigt in een onbeslist
Tiffany Van Welie (The Colosseum) vs. Precious Kersout (Team Kersout) WOP
Mehmet Bayram (Muay Thai Utrecht) vs. Youssef Sarhane (Team Kersout) WOP
Jaber Moeskol (Team Luyken) vs. Haitam Assarkah (Mansouri Gym) eindigt in een onbeslist

Avondprogramma

N-klasse – Kadir Cekic (SP 010) WOP vs. Hussein El Fartoussy (Naito Gym)
N-klasse – Suleyman Laazibi (Hemmers Gym) WOP vs. Nikos Ikonomopoulos (Ubeda Sports)
J-klasse – Mike Frenken (Team Holzken) WOP vs. Desley Middelkoop (The Colosseum)
N-klasse – Bo Wolters (Van Dams) vs. Alfiana Matulessy (Sportschool Jellema) WOP
C-klasse – Dimitri de Vos (Hemmers Gym) WTKO vs. Boussbiba Abdelaziz (Naito Gym)
C-klasse – Hussan Elmelik (Team Errol Parris) vs. Tony Kraaij (The Colosseum) WOP
C-klasse – Sidney van Hasselt (Hemmers Gym) vs. Aimed Hadar (Team Crosskade) WOP
N-klasse – Ien Miero (SP 010) WRSC vs. Melvin Gluters (Van Dams)
Boksen – Nieky Holzken (Team Holzken) WTKO vs. Mikheil Khutsishvili (Alexan Manvelyan)
Boksen – Tayfun Oscan (Team Holzken) WOP vs. Gonçalo Pimenta (Kam-lung)
N-klasse – Mohamed Bounekoub (Naito Gym) vs. Elton Oliveira Garcia (Team Soares) WOP
Boksen – Edvin Kibus (Team Holzken) vs. Zacky Deriouch (Mandemakers Gym) eindigt in een onbeslist
B-klasse – Tarek Lyazib (Team Crosskade) WOP vs. Nayim Yilmaz (Mansouri Gym)
N-klasse – Dave van de Voort (Team Holzken) WOP vs. Soufian Moustapha (Naito Gym
N-klasse – Mohamed Ouchan (Naito Gym) WOP vs. Jasin Stangoni (Mansouri Gym)
C-klasse – Nick Gruijters (Team Holzken) WTKO vs. Baker Belhacen (Naito Gym)
C-klasse – Levi Mikkers (Team Holzken) WOP vs. Damencio Patty (SP 010)
C-klasse – Nassim Lemhadi (Hemmers Gym vs. Hakim Badi (Geeraets Gym)
A-klasse – Angar Afgaan (Team Holzken ) vs. Ilyas Boukayou (Team Crosskade) WOP