Datum: 13-06-2015
Locatie: De Sporthoeve
Plaats: Bodegraven
Land: Nederland

 Het programma is als volgt:

Middagprogramma

J-klasse – Beau van Dijk (Rebo Gym) vs. Amine Alaoui Mrani (Kassem Gym)
J-klasse – Yesper Schouten (Rebo Gym) vs. Ibrahim Andour (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Nauofal Ambari (Rebo Gym) vs. Maroune Arouhadou (Kerroum Gym)
J-klasse – Mohamed Quaalit (Rebo Gym) vs. Devin Westerhoff (Eagle Gym)
J-klasse – Precilla van Kooten (Rebo Gym) vs. Chella Strijkert (Kassem Gym)
J-klasse – Celeste Gielen (Rebo Gym) vs. Noa Strijkert (Kassem Gym)
J-klasse – Bente de Jiong (Rebo Gym) vs. Amy de Herder (Kerroum Gym)
J-klasse – Emma de Wit (Rebo Gym) vs. Quincy Koetze (Top Team Utrecht
J-klasse – Alicia Thijsen (Rebo Gym) vs. TBA
J-klasse – Gina van Kooten (Rebo Gym) vs. Essilia Wurms (Hit&Health)
J-klasse – Youssef Dahmani (Rebo Gym) vs. Delivio Pereira (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Nico de Winter (Oosterbaan Gym) vs. Mauro Krayenoord (Team de Jager)
J-klasse – Achraf Al Gourari (Oosterbaan Gym) vs. Milan de Deugd (Rams Thai)
J-klasse – Elbaaz Ebraheem (Team de Jager) vs. Mathijs den Ouden (Eagle Gym)
J-klasse – Teun van Nimwegen (Rams Thai) vs. Xamaica van de Klei (Hit&Health)
J-klasse – Thomas Gresnigt (Rams Thai) vs. Hicham Lamhamdi (Kerroum Gym)
J-klasse – Roy Velis (Kerroum Gym) vs. Elsamuel Ebraheem (Team de Jager)
J-klasse – Mochine Bouaza (Bengala Gym) vs. Jaimy van Eck (Eagle Gym)
J-klasse – Rania Chenni (Burning Heart) vs. Shaima El Kadiri (FC 070)
J-klasse – Guy Mckaay (Burning Heart) vs. Jimi (FC 070)
J-klasse – Jessy Heemskerk (Hit&Health) vs. Dave Kriek (Burning Heart)
J-klasse – Mourad Bouaza (Bengala Gym) vs. Abdelwahid Bermudez (FC 070)
J-klasse – Faisel Alaoui Mrani (Kassem Gym) vs. Killian Zonneveld (The Colosseum)
J-klasse – Delivio Ignacio (Eagle Gym) vs. Ayoub Yamna (FC 070)
J-klasse – Ivar Bok (Kassem Gym) vs. Hajar Allati (FC 070)
J-klasse – Romeo Almeida (Oosterbaan Gym) vs. Justin (Jellema)
J-klasse – Jialong Lin (Hit&Health) vs. Hassan (Team Edhardt)
J-klasse – Shevana Doest (Burning Heart) vs. Semia Rombol (Top Team Utrecht)
J-klasse – Bram Elders (Burning Heart) vs. Daan Hebbing (Team de Jager)
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk) vs. Rishi Binesari (Team de Jager)
J-klasse – Abdelatief Boularouz (Fc Hollander) vs. Kamil Brocki (Angels Gym)
J-klasse – Imad Benaissati (Kerroum Gym) vs. Thomas de Renner (Jellema)
J-klasse – Zoe Haccou (Rams Thai) vs. Lucielle Verhoef (Future Champs)

Avondprogramma

N-klasse – Rolf Bealde (Rebo Gym) vs. Jesley van de Berg (Hit&Health)
N-klasse – Steef Hendrix (Rebo Gym) vs. Quint de Jeu (Hit&Health)
N-klasse – Youssef Medi (Kickboks Gouda) vs. Willem Scheffer (Hit&Health)
N-klasse – Berry van Kalkeren (Rebo Gym) vs. Brahim Alloui (Kickboks Gouda)
N-klasse – Romina Schoonerveld (Burning Heart) vs. Bo Dijkhorst (The Colosseum)
N-klasse – Oussama Kada (Angel’s Gym) vs. Malik Boutkabout (FC 070)
N-klasse – Kervan Boom (Burning Heart) vs. Ruan Pannebakker (FC Hollander)
N-klasse – Rick van Vlastuin (Burning Heart) vs. Danny Ouwekerk (Jellema)
N-klasse – Samsuri Demmenie (Hit&Health) vs. Daniel Bookelman (Jellema)
N-klasse – Ayman Mouyah (MTK Gym) vs. Tim van de Helm (FC 070)
N-klasse – Prescilla Schulting (Burning Heart) vs. Amber (Top Team Utrecht)
N-klasse – Bila (Top Team Utrecht) vs. Zakaria Chentouf (MTK Gym)
N-klasse – Donny Hummen (Kerroum Gym) vs. Souffion Houthoud (Top Team Utrecht)
N-klasse – Mourad Amazyan (Burning Heart) vs. Abraham Bermudez (FC 070)
N-klasse – Mark Alsabbag (Kerroum Gym) vs. Abdoelen Adelhamit (Team Edhardt)
N-klasse – Faysal Bousif (Jellema) vs. Ritcie Fulpen (Bodegraven)
N-klasse – Shaswin Oedit (Team de Jager) vs. Rudolf van Amersfoort (Bodegraven)

C-klasse toernooi -64 kilogram
Halve finale 1
Halve finale 2

C-klasse – Sabastiaan Gatuszka (Eagle Gym) vs. Mo Bouzakri (Burning Heart)
C-klasse – Anas Ambari (Rebo Gym) vs. Xervin Ost (Top Team Utrecht)
C-klasse – Joost Angelier (Rebo Gym) vs. Ibrahim Ommel (Hit&Health)
C-klasse – Ramon van Duivenbode (Rams Thai) vs. Cyrano Gefferie (Team de Jager)
C-klasse – Achmed Sayed Shahsafi (Kassem Gym) vs. Maruan Belgharbi (Kickboks Gouda)
C-klasse – Imad El Azouzzi (Eagle Gym) vs. Noufal El Yousfi (FC 070)
C-klasse – Ali Chuach (Team de Jager) vs. Bderahim Amirouch (Top Team Utrecht)
N-klasse – Caitlin Schouten (Rebo Gym) vs. Romi Coutinho (SSI)
C-klasse – Hamza Mahdaoui (FC 070) vs. Michel Okensky (Top Team Utrecht)
C-klasse – Margot Westzaan (Hit&Health) vs. Jantine Danen (The Colosseum)
B-klasse – Samira Hamham (FC 070) vs. Insaf Kadour (FFT)
B-klasse – Anas Aaras (FFT) vs. Ismael el Otmani (FC 070)
Finale C-klasse toernooi -64 kilogram

Deelnemers C-klasse toernooi -64 kilogram
Yassine Ambari (Rebo Gym)
Henryk Oldejans (Eagle Gym)
Ilis Bannis (Team de Jager)
Soufian Ahouchi (Hit&Health)

round1-Kickboxgala-Rebo-II