Datum: 31-05-2015
Locatie: Henneken Sportcentrum
Plaats: Zutphen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Zoe Farah Cuypers (Club Life) vs. Djanita Halberstadt (Bully’s Gym)
J-klasse – Fadil Athai (Shokothai) vs. Andy Fortier (Ubeda Gym)
J-klasse – Abder Bouhalhoul (Shokothai) vs. Dephlin Jacobs (Ubeda Gym)
J-klasse – Mohamed Akchar (Shokothai) vs. Ocyris Willemsen (Team Luyken)
J-klasse – Kevin Henneken (KB Henneken) vs. Shane Matu (Jimmy’s Gym)
J-klasse – Sinja de Boer (Angel Gym) vs. Sammy Franken (Jimmy’s Gym)
J-klasse – Indy Camilli (KB Henneken) vs. Cherokee Roovers (Elite Gym)
J-klasse – Esmee Brugman (Team Luyken) vs. Chahida Boubes (Elite Gym)
J-klasse – Gino Denkers (Team Loeffen) vs. Mustafa Yuksel (Elite Gym)
J-klasse – Willem Verheagh (Team Luyken) vs. Adam El Kamaissie (Team Loeffen)
J-klasse – Vico de Groot (Scorpio Gym) vs. Sem Corbeek (Team Loeffen)
J-klasse (demo) – Rayvano Schurink (Team Akdeniz) vs. Mano Denkers (Team Loeffen)
J-klasse – Sam Verbeek (Bully’s Gym) vs. Britney Reessink (Team Luyken)
J-klasse – Walid Fagrach (Elite Gym) vs. Zakaria Chetouf (MTK Gym)
J-klasse – Jamary Voglennzang (Scorpio Gym) vs. Wasim El Yahiaoui (MTK Gym)
J-klasse – Ebbo Bos (Scorpio Gym) vs. Salah Charki (Ubeda Gym)
J-klasse – Taha Albuad (Jimmy’s Gym) vs. Donye Andriessen (Team Loeffen)
J-klasse – Bjorn van Meerten (KB Henneken) vs. Nigel van het Riet (King Petch)
J-klasse – Kamil Brocki (Angel Gym) vs. Floris Bruseker (King Petch)
J-klasse – Shania Jung (Bully’s Gym) vs. Celina van Engelen (Team Akdeniz)
J-klasse – Arman Kalashian (KB Henneken) vs. Ali Alaoui Marouni (Team Akdeniz)
J-klasse – Celsea Rosenau (KB Henneken) vs. Britt Til (Team Luyken)
N-klasse – Oussama Kada (Angel Gym) vs. Jary Woerdman (Jimmy’s Gym)
N-klasse – Stef van Nistelrooi (KB Zutphen) vs. Cezer Yas (Jimmy’s Gym)
C-klasse – Lorenzo Geurink (Roy’s Gym) vs. Younesse Smaili (Oude Westen )
N-klasse – Ossama Attari (Shokothai) vs. Mooh El Khanchouf (Roy’s Gym)
N-klasse – Mohammed Haddachi (Shokothai) vs. Albin Lajgi (Sport & Fitness Bushido)
N-klasse – Nisrine Oualaid (Oude Westen) vs. Nisrine Mourabet (MTK Gym)
N-klasse – Giuliano Lania (Raptors Gym ) vs. Xavier Moulijn (Team Van den Berg)
J-klasse – Alyscha van Engelen (Team Akdeniz) vs. Kaylie Rol (Ubeda Gym)
J-klasse – Sytse Woolderink (Team Akdeniz) vs. Jaber Maskoul (Team Luyken)
J-klasse – Chris Aitatus (Elite Gym) vs. Jordy van Oorschot (Scorpio Gym)
J-klasse – Peter Verheagh (Team Luyken) vs. Colin Sip (Ubeda Gym)
J-klasse – Dylan van Esch (Elite Gym) vs. Amin El Alami (Ubeda Gym)
J-klasse – Dewi Mensink (KB Henneken) vs. TBA

round1-New-Talents