Datum: 13-06-2015
Locatie: Sporthal Gageldonk
Plaats: Bergen op Zoom
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Adam el Farissi (Champions Gym) vs. Aschraf Agarbi (Laarey Gym)
N-klasse – Sam van Limbergen (Ting Tong Gym) vs. Tommy Lenz (Fightclub Amstelveen)
N-klasse – Mouam Hannou (KB Gouda) vs. Gaetan Manach (Team Orlando)
N-klasse – Alain Serbeniuk (Ting Tong Gym) vs. Jeffrey (Ling Ho)
N-klasse – Amir Boujemaa (Karkach Gym) vs. Dave Stolker (Mejiro Gym)
C-klasse – Yanick van Dinther (Ling Ho) vs. Daniel Ramadin (Fightclub Amstelveen)
C-klasse – Jabir Karkach (Karkach Gym) vs. Marciano Sarijoen (Ling Ho)
N-klasse – Youri langendoen (Gottmmers Gym) vs. Boy Leermans (Ling Ho)
N-klasse – Onur Akay (Champions Gym) vs. Zaka Rina (Ling Ho)
N-klasse – John Hasny (Gottmmers Gym) vs. Jahyamthi Daniel (Team Furious)
N-klasse – Erik de Mooy (KB Gouda) vs. Nick Koomen (Mejiro Gym)
C-klasse – Anis Karkach (Karkach Gym) vs. Younes Smaili (Oude Westen)
J-klasse – Talib Addaraz (Vivtory Gym) vs. Imad Amarouchi (Mohamed Gym)
C-klasse – Maruan Belgharbi (KB Gouda) vs. Daniel Sidabutar (Ling Ho)
C-klasse – Mustafa Oslu (Slimani Gym) vs. Anas Nassiri (KB Gouda)
C-klasse – Sahin Dellghanie (Team Masseurs) vs. Wesley Vught (Ling Ho)
C-klasse – Brahim Allaoui (KB Gouda) vs. Robin Toper (Bari Gym)
C-klasse – Mohamed Issa (Team Furious) vs. Pierre Alexandre (Team Orlando)
C-klasse – Peter Ilchev (Slimani Gym) vs. Ibren Fijen (Team 69)
C-klasse – Veronigue Hagnaars (Gottmmers Gym) vs. Sarah Gobel (Mejiro Gym)
J-klasse – Darif Labardi (Slimani Gym) vs. Yassin Bouiss (Laarey Gym)
C-klasse – Bilal Kachiri (Team Furious) vs. Vais Antana (Mejiro Gym)
N-klasse – Zouhir Attahiri (Champions Gym) vs. Hicham Harrachi (Mohamed Gym)
B-klasse – Gilberto van Es (Team Slamm) vs. Redouan Talbi (Oude Westen)
C-klasse – Isam Channouf (Slimani Gym) vs. Ricardo Roedoe (Team Furious)
A-klasse – Younes Latik (Team Slamm) vs. Fouad Tahiri (Boukkari Gym)
C-klasse – Manon de Bakker (Quality Gym) vs. Faith Boerrighter (Petres Gym)
A-klasse – Musshie el Messaoudi (Team Slamm) vs. Illias Boukayo (Boukkari Gym)
A-klasse – Eyevan Danenberg (Petres Gym) vs. Serginio Kanters (Pancration Gym)
A-klasse – Patrick Veenstra (Team Slamm) vs. Nouh Chahboune (Club The Gladiators)