De uitslagen zijn als volgt:

Jeugdprogramma

J-klasse (demo) – Abid Sleeswijk (FC Rijswijk) vs. Abbas Sleeswijk (FC Rijswijk) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Yesper Schouten (Sportcentrum Rebo) vs. Nouri de Jager (Team de Jager) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Quincy Koetse (Top Team Utrecht) vs. Tiffany van Welie (The Colosseum) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jake Reighwein (FC Rijswijk) WOP vs. Daan Hebring (Team de Jager)
J-klasse – Peter van de Plas (Kamakura Katwijk) WOP vs. Romeo Almeida (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Micheal de Louw (The Colosseum) WDO vs. Giovanni Bruggelink (Team de Jager)
J-klasse – Johnny van Otterloo (FC Rijswijk) vs. Achraf Al Gourari (Oosterbaan Gym) WOP
J-klasse – Nauofal Ambari (Sportcentrum Rebo) WOP vs. Mohamed Belkatir (Team de Jager)
J-klasse – Nico van Otterloo (FC Rijswijk) vs. Julian Rasters (Marris Gym) WDO
J-klasse – Dean van Ditmarsch (The Colosseum) vs. Joey Danner (Team Ypenburgh) WOP
J-klasse – Emma de Wit (Sportcentrum Rebo) WOP vs. Faiza Elaissaoui (Top Team Utrecht)
J-klasse (demo) – Sabastian Rasters (Marris Gym) vs. Bora Top (Team de Jager) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk) vs. Rishi Binesari (Team de Jager) WOP
J-klasse – Mauro Krayenoord (Team de Jager) WOP vs. Nico de Winter (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Rudney Mambre (Marris Gym) vs. Hassan el Hidraoui (Top Team Utrecht) WOP
J-klasse – Amed Mohamadi (Kamakura Katwijk) WOP vs. Berkan Yuce (Marris Gym)
J-klasse – Pricilla van Kooten (Sportcentrum Rebo) vs. Kim van Otterloo (FC Rijswijk) WOP
J-klasse – Sanea Ratbi (Team Noba) vs. Sientje Thomassen (The Colosseum) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Sidney Haasnoot (Kamakura Katwijk) vs. Delivio Pereira (Oosterbaan Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Hoessein Ozdemir (Dragon Gym) WOP vs. Mohamed Quaalit (Sportcentrum Rebo)
J-klasse – Macky Ccechucci (FC Rijswijk) vs. Amal Bachiri (Team Noba) WRSC
J-klasse – Colln Massaar (Team Ypenburg) vs. Desley Middelkoop (The Colosseum) WOP
J-klasse (demo) – Dina Assou (Team de Jager) vs. Marwa Bakour (Team Noba) eindigt in een onbeslist

Hoofdprogramma

C-klasse – Barry van Diemen (Gym Vogel) vs. Talebian El Kami Kamakura Den Haag) WOP
N-klasse – Gino Girbaran (Top Team Utrecht) WOP vs. Musa Gokoglu (K-1 Aerts Dojo)
C-klasse – Sarah Gobel (Mejiro Gym) vs. Ruby Mesu (The Colosseum) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Narimen Mourabet (MTK Gym) vs. Noël Jradi (K-1 Aerts Dojo) WOP
C-klasse – Bebek Eidi (KB Arnhem) vs. Abderrahim Amirouch (Top Team Utrecht) WOP
N-klasse – Jamie van Leeuwen (Gym Vogel) vs. Karim Elbahtiti (Kamakura Katwijk) WOP
N-klasse – Dhanry Pilor (Team de Jager) vs. Bilal Lakbiach (Top Team Utrecht) WDO
N-klasse – John Visser (Axewood Gym) vs. Teerayuth Vabanplub (Kamakura Katwijk) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Marlon Hanley (Kurosaki) vs. Jeffrey Heygens (Mejiro Gym) WOP
N-klasse – Eric Luijendijk (Axewood Gym) WOP vs. Joey Peerboom (KB Emsland)
C-klasse – Tony Kraaij (The Colosseum) vs. Abdel Amin (Days Gym) WOP
N-klasse – Cyrano Gefferie (Team de Jager) WOP vs. Ayoub Souna (Team Ypenburg)
C-klasse – Esma Cicek (Dragon Gym) vs. Jantine Danen (The Colosseum) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Mike Olvers (Gym Vogel) WOP vs. Sulejman Agovic (Body & Mind Sport)
C-klasse – Kevin van Heeckeren (The Colosseum) vs. Theo Ennowassam (FC Rijswijk) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Yahya Elhachmi (Team de Jager) vs. Niklas Herbers (Kamakura Katwijk) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Cihan Ozdemir (Dragon Gym) WKO vs. Dion Kamperveen (The Colosseum)
N-klasse – Dave Stolker (Mejiro Gym) vs. Zakaria Allali (Top Team Utrecht) WOP
C-klasse – Kenneth Leendert (Gym Vogel) vs. Moribah Kosiah (Days Gym) WOP
N-klasse – Abdoel Seali (Team de Jager) vs. John Rapmund (Kamakura Katwijk) WOP