De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse (demo) – Ryan Engelenburg (MFF) vs. Silvani Peksariyo (MFF) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Amine Faukiru (Team Twight) vs. Ayoub El Idrisse (MFF) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Kyemo van Damme (MFF) vs. Younes El Houssaini (Boxing Group) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Sasha Blessing (MFF) vs. Amier Seali (Boxing Group) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Henky Rueck (MFF) vs. Casper van Odewetering (Tijarti Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Amine Hammi (MFF) vs. Adam Darouri (Lv Boxing) WOP
J-klasse – Moad Mourid (Sportcenter 010) vs. Ousama Elghazaoui (Etakki Gym) WOP
J-klasse (demo) – Nadja Mirza (MFF) vs. Nour Fakirir (Team Twight) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Amine Sayeh (Sportcenter 010) WOP vs. Ayoub Abdirahman (Boxing Group)
J-klasse – Anas Mahdad (MFF) WOP vs. Imran Schattou (Sportcenter 010)
J-klasse (demo) – Marlo Visser (MFF) vs. Mohammed Boucakalati (Vos Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jay Jay Morris (Ring Fighter) WOP vs. Mike Keers (Messive)
J-klasse (demo) – Carlito Anches (MFF) vs. Mourad Mourid (Sportcenter 010) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Ralph Bahadour (MFF) vs. Jaoad Zaraoualo (Sportcenter 010) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Kayleigh Abdoel (MFF) WOP vs. Kiki Koch (Team Twight)
J-klasse – Sydney Gerrits (MFF) WOP vs. Redouan Morid (Sportcenter 010)
J-klasse (demo) – Carmen de Jong (MFF) vs. Sajnep Saghir (Team Twight) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Mohammed Naoufel (Sportcenter 010) vs. Zaid Elghazaoui (Etakki Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jersley Suzanne (MFF) WOP vs. Aimed Ben Salah (Sportcenter 010)
J-klasse – Quinty Tangali (MFF) vs. Malik Faukiru (Team Twight) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Amir El Mayouri (MFF) WOP vs. Timo Wakker (Tijarti Gym)
J-klasse (demo) – Amine Hammi (MFF) vs. Mansour Bouchengour (Mike’s Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Ridge Wever (MFF) vs. Youssef Lasgaa (Vos Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Mike Palm (MFF) vs. Mouchsin Aktaou (Simson Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Abdel El Yaakoubi (Simson Gym) WOP vs. Nouredine Ben Kadour (Tijarti Gym)
J-klasse – Savio Oniel (MFF) WOP vs. Eyyub Tekin (Vos Gym)
N-klasse – Wouter Rip (MFF) vs. Wasim El Youssafi (Sportcenter 010) WOP
N-klasse – Jesper Janssen (Etakki Gym) vs. Milton Dokman (Chakuriki/Xena) WTKO
N-klasse – Manaar Alhosini (Lv Boxing) WOP vs. Deller Rasho (Mike’s Gym)
N-klasse – Elton Boogaard (Mike’s Gym) vs. Maroun Abali (Lv Boxing) WOP
N-klasse (demo) – Kayleigh Abdoel (MFF) vs. Reyhan Degerlier (Mike’s Gym) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Christiaan Knor (MFF) WOP vs. Lawien Sian (Mike’s Gym)
N-klasse – Nase El Hassnaoui (Vos Gym) vs. Jamie Tan (Top Team Beverwijk) WOP
N-klasse – Nasrat Salehi (Top Team Beverwijk) vs. Yannick Durke (Sportcenter 010) WOP
C-klasse – Mo Tadmiri (MFF) vs. Hammza Hazzar (Simson Gym) WOP
C-klasse – Marvin Wolf (Vos Gym) WOP vs. Thomas Marko (Kops Gym)
N-klasse – Rio Richardson (MFF) vs. Frank Pansier (Burgt Sport) WMI