De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Makram Noudri (Hambaken Gym) WOP vs. Samir Blomberg (Geeraets Gym Panningen)
J-klasse – Branko de Gouw (Siam Gym) WOP vs. Abdoulla Haydarry (Sportsart Ommoord)
J-klasse – Mike Frenken (Team Holzken) WOP vs. Chatmongkon Rarangsit (Team Majestic)
J-klasse – Nino van Vugt (Team Majestic) vs. Douglas Carli (Jego Gym) WOP
C-klasse – Sabrina Snoex (Siam Gym) vs. Romina Schooneveld (Dojo Burning Heart) WMI
N-klasse – Enes Aciman (Body Style Venlo) vs. Lucas Kuijpers (Siam Gym) WOPG
N-klasse – Robert Manssen (Siam Gym) WOPG vs. Theo Voets (Team Beekwilder)
C-klasse – Abdelkarim Dari (Puma Gym) WOP vs. Romano van Laar (Dojo Burning Heart)
N-klasse – Mehmet Yilmaz (Body Style Venlo) vs. Marcin Piegonski (Puma Gym) WOP
N-klasse – Driss Khalek (Siam Gym) WKO vs. Devangeli Broos (Fujijama Gym)
C-klasse – Roosje van Steveninck (Sportsart Ommoord) vs. Pinar Brouwer (Team Slamm) WOP
C-klasse – Nick Gruijters (Team Holzken) WOP vs. Nizar Bhiri (Team Amrani)
C-klasse – Avdi Mehdi (Balans Gym) WOP vs. Sean Cornelissen (Body Style Venlo)
C-klasse – Levi Mikkers (Team Holzken) vs. Zakaria Badrane (Sportsart Ommoord) WOP
C-klasse – Hakim Badi (Geeraets Gym Panningen) WOP vs. Sonny Leemans (Fighting Talents)
C-klasse – Nusret Yilmaz (Body Style Venlo) WTKO vs. Zakaria Moumni (Hambaken Gym)
B-klasse – Ismael Gumbs (Siam Gym) vs. Mick Tijn (Mejiro Gym) WOP

Halve finales B-klasse toernooi +95 kilogram

Alberto Dos Passos (Siam Gym) WMI vs. Patrick Deirichsweiler (Team Ashigaru)
Abdarahman Barkouch (Vos Gym) vs. Roel Mannaart (Mejiro Gym) WOP

B-klasse – Shakir Uzun (Siam Gym) vs. Nico Pereira (Silent Dragon) WOP
B-klasse – Erden Tubadan (Samir Gym) vs. Fawad Sidikki (Arif Gym) WOP
B-klasse – Tarik Jerroudi (Siam Gym) vs. Bilal Loukili (Hoyer’s Gym) WOP

Finale B-klasse toernooi +95 kilogram

Alberto Dos Passos (Siam Gym) vs. Roel Mannaart (Mejiro Gym) WOP

Boksen – Nieky Holzken (Siam Gym / Team Holzken) WOP vs. Achmed El Ghoulbzouri (België)
A-klasse – Mervin Rozenstruik (Siam Gym) vs. Paul Jansen (Team van Roosmalen) WMI
A-klasse – Angaar Nasr (Team Holzken) WOP vs. Maraoune Toutouh (Bora Gym)
A-klasse – Mark Boertie (Siam Gym) WDSQ vs. Mattie Damen (Ling Ho)
A-klasse – Hamza Ahnine (Mansouri Gym) vs. Soufianne Kaddouri (Team Beekwilder) WOP
B-klasse – Khalid Elmoukadam (Body Style Venlo) WOP vs. Anass Araas (Fighting Talents)
A-klasse – Melvin Wassing (Hoyer’s Gym) vs. Tyjani Beztati (Vos Gym) WOP
A-klasse – Boubaker El bakouri (Body Style Venlo) WOP vs. Arno van de Lugt (Sportsart Ommoord)