beelden met dank aan Glen Huisman

J-klasse (demo) – Abid Sleeswijk (FC Rijswijk) vs. Abbas Sleeswijk (FC Rijswijk) eindigt in een onbeslist

J-klasse – Yesper Schouten (Sportcentrum Rebo) vs. Nouri de Jager (Team de Jager) eindigt in een onbeslist

J-klasse – Quincy Koetse (Top Team Utrecht) vs. Tiffany van Welie (The Colosseum) eindigt in een onbeslist

J-klasse – Jake Reighwein (FC Rijswijk) WOP vs. Daan Hebring (Team de Jager)

J-klasse – Peter van de Plas (Kamakura Katwijk) WOP vs. Romeo Almeida (Oosterbaan Gym)

J-klasse – Micheal de Louw (The Colosseum) WDO vs. Giovanni Bruggelink (Team de Jager)

J-klasse – Johnny van Otterloo (FC Rijswijk) vs. Achraf Al Gourari (Oosterbaan Gym) WOP

J-klasse – Nauofal Ambari (Sportcentrum Rebo) WOP vs. Mohamed Belkatir (Team de Jager)

J-klasse – Nico van Otterloo (FC Rijswijk) vs. Julian Rasters (Marris Gym) WDO

J-klasse – Dean van Ditmarsch (The Colosseum) vs. Joey Danner (Team Ypenburgh) WOP

J-klasse – Emma de Wit (Sportcentrum Rebo) WOP vs. Faiza Elaissaoui (Top Team Utrecht)

J-klasse (demo) – Sabastian Rasters (Marris Gym) vs. Bora Top (Team de Jager) eindigt in een onbeslist

J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk) vs. Rishi Binesari (Team de Jager) WOP

J-klasse – Mauro Krayenoord (Team de Jager) WOP vs. Nico de Winter (Oosterbaan Gym)

J-klasse – Rudney Mambre (Marris Gym) vs. Hassan el Hidraoui (Top Team Utrecht) WOP

J-klasse – Amed Mohamadi (Kamakura Katwijk) WOP vs. Berkan Yuce (Marris Gym)

J-klasse – Pricilla van Kooten (Sportcentrum Rebo) vs. Kim van Otterloo (FC Rijswijk) WOP

J-klasse – Sanea Ratbi (Team Noba) vs. Sientje Thomassen (The Colosseum) eindigt in een onbeslist

J-klasse – Sidney Haasnoot (Kamakura Katwijk) vs. Delivio Pereira (Oosterbaan Gym) eindigt in een onbeslist

J-klasse – Hoessein Ozdemir (Dragon Gym) WOP vs. Mohamed Quaalit (Sportcentrum Rebo)

J-klasse – Macky Ccechucci (FC Rijswijk) vs. Amal Bachiri (Team Noba) WRSC

J-klasse – Collin Massaar (Team Ypenburg) vs. Desley Middelkoop (The Colosseum) WOP

J-klasse (demo) – Dina Assou (Team de Jager) vs. Marwa Bakour (Team Noba) eindigt in een onbeslist