Datum: 20-06-2015
Locatie: Team Akdeniz
Plaats: Deventer
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Sven Molenbeek (Mills Gym) vs. Damian Burgers (Team Loeffen)
J-klasse – Adam Alkamasie (Team Loeffen) vs. Mo Baabou (Angelo Gym)
J-klasse – Derya Sen (Team Akdeniz) vs. Lente de Kruijk (Angelo Gym)
J-klasse – Sytse Woolderink (Team Akdeniz) vs. Selim van de Heijden (Team HVO)
J-klasse – Nina Oerlemans (KB Komen Den Helder) vs. Sammy Franken (Jimmy’s Gym)
J-klasse – Dientje Koopmans (Team Akdeniz) vs. Anique Hilgerink (Scorpio Gym)
J-klasse – Taha Abouaa (Jimmy’s Gym) vs. Luca Apelman (Team Bonte)
J-klasse – Zoe Farah Cuypers (Club Life Hengelo) vs. Chamilla Finke (Scorpio Gym)
J-klasse – Jorick Schottert (Team Akdeniz) vs. Romio Coster (Mills Gym)
C-klasse – Karan Channai (Jimmy’s Gym) vs. Jimi van Oeveren (KB Komen Den Helder)
C-klasse – Pim Hogenwoning (KB Barneveld) vs. Chico (Mike Gym)
N-klasse – Roy van den Pol (Sportschool Solomons) vs. Chico (Mike Gym)
J-klasse – Alyscha van Engelen (Team Akdeniz) vs. Bibi van Zanten (Mills Gym)
J-klasse – Puck Schenk (KB Komen Den Helder) vs. Faith Sahili (Jimmy’s Gym)
J-klasse (demo) – Luna Rijnaard (Team Akdeniz) vs. Viena Schoenmaker (Team Loeffen)
J-klasse – Diego van der Helm (Team Bonte) vs. Ali Alaouni Marouni (Team Akdeniz)
J-klasse – Roy Sneider (KB Komen Den Helder) vs. Mahmud Alien (Team Bonte)
J-klasse – Lionel Berendsen (Born2Fight) vs. Sem Corbeek (Team Loeffen)
J-klasse – Jeremy Stiphout (Team H.V.O) vs. Donye Andriessen (Team Loeffen)
N-klasse – Raylison Loeora (Team Bonte) vs. Matthijs de Haan (Team Azer)
J-klasse – Remy Berendsen (Born2Fight) vs. Zyrano Leijdelmeyer (Team Loeffen)
J-klasse – Jamier van der Brink (Ede) vs. Zyrano Leijdelmeyer (Team Loeffen)
J-klasse – Orkun Arslan (Angelo Gym) vs. Dino Denkers (Team Loeffen)
N-klasse – Elondy Knoopers (Angelo Gym) vs. Deller (Mike Gym)
J-klasse – Tooske van Opstal (Team H.V.O) vs. Neda Hamodi (Team Akdeniz)
N-klasse – Andy Pulles (Angelo Gym) vs. Stijn Hogenwoning (KB Barneveld)
J-klasse – Alyscha van Engelen (Team Akdeniz) vs. Bibi van Zanten (Mills Gym)
N-klasse – Dennis van de Veer (Physical Gym Ede) vs. Lavien (Mike Gym)
N-klasse – Ali Mohamedi (Jimmys Gym) vs. Marvin Imans (Angelo Gym)
N-klasse – Justing Hovinga (Hakiro Gym) vs. Rutger Rietvelt (KB Komen Den Helder)
J-klasse – Ginavan der Meent (Jimmys Gym) vs. Marjolin Van Urk (Challenger Gym Urk)
J-klasse – Jay van de Meerendonk (Team H.V.O) vs. Gio Vogelgang (Team Bonte)
J-klasse – Jack Kramer (Challenger Gym Urk) vs. Damian Gerrits (Team Loeffen)
J-klasse – Colien Zwarthoed (Challenger Gym Urk) vs. Wesley Moeskops (Team Bonte)