De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse (demo) – Sven Molenbeek (Mills Gym) vs. Mano Denkers (Team Loeffen) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Adam Alkamasie (Team Loeffen) WOP vs. Mo Baabou (Angelo Gym)
J-klasse – Derya Sen (Team Akdeniz) vs. Lente de Kruijk (Angelo Gym)
J-klasse – Sytse Woolderink (Team Akdeniz) WOP vs. Selim van de Heijden (Team HVO)
J-klasse – Puck Schenk (KB Komen Den Helder) WDO vs. Faith Sahili (Jimmy’s Gym)
J-klasse (demo) – Joya Osuyi (Mills Gym) vs. Anique Hilgerink (Scorpio Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jack Tiemens (Challenger Gym Urk) WOP vs. Damian Gerrits (Team Loeffen)
J-klasse – Zoe Farah Cuypers (Club Life Hengelo) vs. Chamilla Finke (Scorpio Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Jorick Schottert (Team Akdeniz) vs. Romio Costewr (Mills Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Ginavan Weerdenburg (Jimmy’s Gym) WOP vs. Marjolin Van Urk (Challenger Gym Urk)
J-klasse – Alyscha van Engelen (Team Akdeniz) vs. Bibi van Zanten (Mills Gym) WOP
J-klasse (demo) – Luna Rijnaard (Team Akdeniz) vs. Viena Schoenmaker (Team Loeffen) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Neda Hamodi (Team Akdeniz) vs. Tooske van Opstal (Team HVO) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Justing Hovinga (Hakiro Gym) vs. Rutger Rietvelt (KB Komen Den Helder) WTKO
J-klasse – Roy Sneider (KB Komen Den Helder) WOP vs. Mahmud Alien (Team Bonte)
J-klasse – Jeremy Stiphout (Team HVO) WDO vs. Donye Andriessen (Team Loeffen)
J-klasse – Remy Berendsen (Born2Fight/Gym Reflex) vs. Zyrano Leijdelmeyer (Team Loeffen) WOP
J-klasse – Jamier van der Brink (Ede) vs. Ilas Elkie (Team Bonte) WOP
J-klasse – Orkun Arslan (Angelo Gym) vs. Gino Denkers (Team Loeffen) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Wesly Moeskops (Team Bonte) vs. Sem Corbeek (Team Loeffen) WOP
J-klasse – Jay van de Meerendonk (Team HVO) WOP vs. Manir (Mills Gym)
N-klasse – Andy Pulles (Angelo Gym) WOP vs. Stijn Hogenwoning (KB Barneveld)
N-klasse – Dennis van de Veer (Physical Gym Ede) WDISQ vs. Lavien Sian (Mike’s Gym)
N-klasse – Elondy Knoopers (Angelo Gym) vs. Deller Rasho (Mike’s Gym) WOP
N-klasse – Roy van den Pol (Sportschool Solomons) WOP vs. Rene Vermeer (Team Azer)
N-klasse – Ali Mohamedi (Jimmy’s Gym) vs. Marvin Imans (Angelo Gym) WOP
N-klasse – Raylison Loeora (Team Bonte) WOP vs. Matthijs de Haan (Team Azer)
J-klasse – Delaja Bannink (Mills Gym) WDO vs. Sammy Franken (Jimmy’s Gym)
J-klasse – Dilara Hamamjogln (Scorpio Gym) WOP vs. Nina Oerlemans (KB Komen Den Helder)