Datum: 27-06-2015
Locatie: Sporthal Leidschenveen
Plaats: Den Haag
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse (demo) – Djustin Michael (TB Den Haag) vs. Jordy Baven (FC 070)
J-klasse (demo) – Rehuel (Soldier Gym) vs. Micheal van de Louw (The Colosseum)
J-klasse (demo) – Daniel Kozenkovas (TB Den Haag) vs. Zio Grunholz (Ypenburg)
J-klasse – Mikey van Heiningen (TB Den Haag) vs. Jason Dhurzok (FC 070)
J-klasse – Aumed (Sportcentre 010) vs. Branden van Heiningen (TB den Haag)
J-klasse – Milan de Deugd (Ram’s Thai) vs. Jeaden Tischoer (TTC Den Haag)
J-klasse – Morgen de Jong (FC 070) vs. Jaimy de Wit (Ypenburg)
J-klasse – Thomas Gresnigt (Ram’s Thai) vs. Niels van Woesik (Ypenburg)
J-klasse – Mohamed Zaroual (Sportcentre 010) vs. Joachin Smit (Ypenburg)
J-klasse – Jake van Leeuwen (De Grasa) vs. Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk)
J-klasse – Luciano Groos (De Grasa) vs. Freddy Sneider (TTC Den Haag)
J-klasse – Omaira (Soldier Gym) vs. Zoe Haccou (Ram’s Thai)
J-klasse – Bali (Sportentre 010) vs. Cliff Burg (FC 070)
J-klasse – Dean van Ditmarsch (The Colosseum) vs. Joey Danner (Ypenburg)
J-klasse – Mohamed El Bouti (The Colosseum) vs. Collin Massaar (Ypenburg)
J-klasse – Kobus Lorse (Saensuk Gym) vs. Jayton van de Pijl (Ypenburg)
J-klasse – Said Blackshaw Houwaart) vs. Brian van de Voort (Rayo Sports)
N-klasse – Hansie Veraart (The Colosseum) vs. Shahab Alai (Team Narain)
N-klasse – Len Mierlo (Sportcentre 010) vs. Elton Oliveira Garcia (Team Soares)
N-klasse – Ruan Pannebakker (FC de Hollander) vs. Antony de Grasa (De Grasa)
N-klasse – Deveny van Es (Rayo Sports) vs. Bo Dijkhorst (The Colosseum)
N-klasse – Joy Zoutewelle (Eagle Gym) vs. Yousra Oufrighe (TTC Den Haag)
N-klasse – Teerayute Vanbanplub (Kamakura Katwijk) vs. Appie Talbi (Eagle Gym)
N-klasse – Quint Baars (Selfdefence) vs. Sebastian Loskat (Dragon Gym)
N-klasse – Tom Nagelkerk (De Grasa) vs. Ingionagio Kani (Ypenburg)
N-klasse – Artur Krol (Dragon Gym) vs. Mitchell de Jager (Ypenburg)
N-klasse – Arlier Kubik (Dragon Gym) vs. Stefano Godei (TTC Den Haag)
N-klasse – Douwe Ruikes (Seldefence) vs. Leroy Monkou (Dragon Gym)
N-klasse – Aziz Bambi (KB Leiden) vs. Chris Walter (Dos Santos)
N-klasse – Jesley van de Berg (Hit Team) vs. Jimmy Schaken (Eagle Gym)
N-klasse – Willem van Uum (Selfdefence) vs. Marcel Zeegers (Dos Santos)
C-klasse – Remco Bijlerveld (Team Kaptein) vs. Kevin Dos Santos (Sportcentre 010)
C-klasse – Ibrahim Ommel (Hit Team) vs. Vai van Ast (Ypenburg)
C-klasse – Henryk Oldejans (Eagle Gym) vs. Jan Kaffa (Ypenburg)
C-klasse – Badr Ferdois (Sportcentre 010) vs. Jack van Waaldrop (Saensuk Gym)
C-klasse – Ozzy Brusse (TB Den Haag) vs. Jimmy van Kuijeren (Team de Jager)
C-klasse – Mischa Eradus (Sportcentre 010) vs. Godwin (Godwins Gym)
C-klasse – Rudger Jansen (TB Den Haag) vs. Wasiu Agbeje (Team de Jager)
C-klasse – Sebastiaan Guruzka (Eagle Gym) vs. Damian Ostep (Dragon Gym)
C-klasse – Kevin van Heeckeren (The Colosseum) vs. Kevin Sarfo Mensah (Godwins Gym)
C-klasse – Djamara Vers (Saensuk Gym) vs. Esma Cicek (Dragon Gym)