De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Jordy Baven (FC 070) vs. Djustin Michael (TTC Den Haag) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Michael van der Louw (The Colosseum) vs. Yousef Wahb (TTC Den Haag) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Zio Grunholz (Team Ypenburg) vs. Daniel Kozenkovas (TB Den Haag) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jason Dhurzok (FC 070) WOP vs. Mike van Henningen (TB Den Haag)
J-klasse – Branden van Henningen (TB Den Haag) vs. Imad Bensalah (Sportcentre 010) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jaeden Tischoer (TTC Den Haag) WOP vs. Milan de Deugd (SC Woerden)
J-klasse – Jaimy de Wit (Team Ypenburg) vs. Morgan de Jong (FC 070) WOP
J-klasse – Niels van Woesik (Team Ypenburg) vs. Thomas Gresnigt (SC Woerden) WOP
J-klasse – Joachin Smit (Team Ypenburg) WOP vs. Aimed Hilali (Sportcentre 010)
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk) WOP vs. Jake van Leeuwen (Da Graca)
J-klasse – Freddy Sneider (TB Den Haag) vs. Luciano Groos (Da Graca) WRSC
J-klasse – Cliff Wilson (FC 070) vs. Khalid Suleyman (Sportcentre 010) WOP
J-klasse – Joey Danner (Team Ypenburg) WRSC vs. Dean van Ditmarsch (The Colosseum)
J-klasse – Collin Massaar (Team Ypenburg) vs. Mohamed el Hammouti (The Colosseum) WOP
J-klasse – Jayton van den Pijl (Team Ypenburg) WOP vs. Kobus Lorse (Saensuk Gym)
N-klasse – Brian van de Voort (Rayo Sports) vs. Said Blackshaw (Houwaart) WTKO
N-klasse – Elton Oliveira Garcia (Team Soares) WOP vs. Len Mierlo (Sportcentre 010)
N-klasse – Antony da Graca (Da Graca) vs. Ruan Pannebakker (FC De Hollander) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Chris Walter (Team Dos Santos) WDISQ vs. Aziz Bambi (Kickboxing Leiden)
N-klasse – Bo Dijkhorst (The Colosseum) WOP vs. Deveney van Es (Rayo Sports)
N-klasse – Tom Nagelkerk (Da Graca) WOP vs. Theerayut Vabanplub (Kamakura Katwijk)
N-klasse – Leroy Monkou (Dragon Gym) vs. Douwe Ruikes (Selfdefence 4 All) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Mitchell de Jager (Team Ypenburg) WTKO vs. Artur Krol (Dragon Gym)
N-klasse – Ingiohairo Kani (Team Ypenburg) vs. Hansie Veraart (The Colosseum) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Ozzy Brusse (TB Den Haag) WKO vs. Arlier Kubik (Dragon Gym)
N-klasse – Marcel Zeegers (Team Dos Santos) WOP vs. Willem van Uum (Selfdefence 4 All)
C-klasse – Kevin Sarfo Mensah (Godwins Gym) WOP vs. Kevin van Heeckeren (The Colosseum)
C-klasse – Vai van Ast (Team Ypenburg) WKO vs. Ibrahim Ommel (Hit Team)
N-klasse – Jesley van de Berg (Hit Team) vs. Sebastian Loskat (Dragon Gym) WKO
C-klasse – Jimmy van Kuijeren (Team de Jager) WOP vs. Jack Krassenburg (Saensuk Gym)
C-klasse – Kevin Dos Santos (Sportcentre 010) vs. Remco Bijlerveld (Team Kaptein) WKO
C-klasse – Wasiu Agbaje (Team de Jager) WMED vs. Rutger Janse (TB Den Haag)
C-klasse – Godwin Afriyie (Godwins Gym) Wop vs. Mischa Eradus (Sportcentre 010)
C-klasse – Esma Cicek (Dragon Gym) vs. Djamara Vers (Saensuk Gym) WOP