Onder tropische temperaturen vond zaterdag in de IJzeren Man in Eindhoven King of the Beach plaats. De belangstelling voor dit jaarlijks terugkerend grappling evenement, dat zich de grootste van Europa mag noemen, was ook dit jaar weer groot.

King of the Beach

Jessie Gibbs, uitkomend voor Icon JJ Den Haag en actief in de open gewichtsklasse, kroonde zich tot King of the Beach. De 36-jarige Hagenees mocht naast de titel ook een bedrag van 1.000 euro in ontvangst nemen. Fran Vanderstukken kroonde zich tot Queen of the Beach en Fightschool Hannover ging met de titel ‘Best Team’ naar huis.

De uitslagen zijn als volgt:

King of the Beach 2015:
Jessie Gibbs – Icon JJ Den Haag

Queen of the Beach 2015
Fran Vanderstukken – Perfect Team

Best Team 2015
Fightschool Hannover

Vrouwen novice (-65 kilogram)
1. Margot Deprez – Perfect Team
2. Nora Vlasselaerts – Perfect Team
3. Nina el Barkani – Robin Gracie Amsterdam

Mannen novice (-65 kilogram)
1. Roger Santos Ignacio – Malicia Team
2. Tim Kolder – Gracie Barra Eindhoven
3. Melvin Choi – Gorilla MMA

Mannen novice (-70 kilogram)
1. Rachid Victoria – Ruthless FC
2. Kaletan Skozybov – Bad Boys
3. Maarten Machielse – Gracie Barra NL

Mannen novice (-76 kilogram)
1. Eduard Palokaj – Fightschool Hannover
2. Nicky Advokaat – Brasa
3. Pepijn van Gansbeke – UFFC Gym Eeklo

Mannen novice (-83 kilogram)
1. Lauk Baby – Fightschool Hannover
2. Mateusz Zach – Victory Fight Academy
3. Pieter Verschuren – Victory Fight Academy

Mannen novice (-91 kilogram)
1. Reid Montinac – Bquick BJJ
2. Jamal Narib – Bquick BJJ
3. Michael Wendtlandt – Victory Fight Academy

Mannen novice (-100 kilogram / +100 kilogram)
1. Roland Slomp – FTMA
2. Rafal Rykaczewski – Victory Fight Academy
3. Paul Frijters – Agua

Vrouwen beginners (-65 kilogram)
1. Andrea Verberkmoes – Happy Fitness
2. Beatrix Botick – Checkmat
3. Rafaella Milner – Team Choco (Box Gymnasium)

Vrouwen beginners (+65 kilogram)
1. Julia Salchow – Chimp Gym Dusseldorf
2. Andrea Pierscinski – Paderborn Wombats
3. Cindy Temesvari – Team Lacroix

Mannen beginners (-65 kilogram)
1. Marek Jankowski – Renzo Gracie Holland
2. Ferdi Jager – Luta Livre Landau
3. Rogier v/d Geugten – Gracie Barra Nederland

Mannen beginners (-70 kilogram)
1. David Dabrowski – Brasa
2. Ziggy Horsten – Gracie Barra Nederland
3. Jarno Errens – Team Thriving

Mannen beginners (-76 kilogram)
1. Karst Pullens – RYU
2. Robin Put – The Animals
3. Fidel Fagalde – Kaishin

Mannen beginners (-83 kilogram)
1. Junus Bereklauw – Gracie Barra Maastricht / Monk MMA
2. Ali Faraji – Brasa
3. Ersin Kaplan – Fightschool Hannover

Mannen beginners (-91 kilogram)
1. Maxim Bortnik – Fightschool Hannover
2. Paul Daniels – Team Lacroix
3. Marvin Bos – Frota Team

Mannen beginners (-100 kilogram / +100 kilogram)
1. Yannick Angler – Luta Livre Landau
2. Damian Olszewski – Renzo Gracie Holland
3. Sebastiaan Herzberg – Fightschool Hannover

Vrouwen advanced/elite (-65 kilogram / +65 kilogram) – Queen of the Beach
1. Fran Vanderstukken – Perfect Team
2. Megan van Houtum – Gracie Barra Eindhoven
3. Frauke Weinholz – Arena Dortmund

Mannen advanced (-65 kilogram)
1. Daniel de Groot – Checkmat
2. Patryk Lewandowski – Perfect Team
3. Bjorn Feil – MMA Mannheim / Ribeiro JiuJitsu

Mannen advanced (-70 kilogram)
1. Mierzko Cislik – Streetsport Luxembourg
2. Daan Duijs – Gracie Barra Oss
3. Julien Gracco – Shocx MMA

Mannen advanced (-76 kilogram)
1. Philip Thompson – Team Choco
2. Joey Ruiten – Gracie Barra Nederland
3. Poerio Arabyari – Perfect team

Mannen advanced (-83 kilogram)
1. Ylez Oziev – JiuJitsu Fever
2. Harun Kina – Gracie Barra Eindhoven
3. Agy Sardari – Gracie Barra/ATF

Mannen advanced (-91 kilogram)
1. Mathijs Gomperts – R-Grip
2. Jose Meureywina – ATF
3. Tim Willemsen – Kaishin

Mannen advanced (-100 kilogram)
1. Arya Sheikh – Gracie Barra Amsterdam
2. Max v/d Wolde – Gracie Barra Eindhoven
3. Ghassan Younes – Taifun

Mannen advanced (+100 kilogram)
1. Sander Bakkum – Gracie Barra Amsterdam
2. Max Corsi – Kaishin
3. Robert Lambrechts – Diablo Gym

Mannen elite (-70 kilogram)
1. Munkhbayar Altantugs – Roger Gracie Academy
2. Gilvanir Figueiredo – Renzo Gracie Holland
3. Jordy Peute – Gracie Barra Maastricht

Mannen elite (-76 kilogram)
1. Tristan Hokeman – FSJJ Gladiators
2. David Palokaj – Fightschool Hannover
3. Thijmen Gomperts – R-Grip

Mannen elite (-83 kilogram)
1. Roman Kapronav – RFS Carlson Gracie
2. Frederic Vosyrore – Chimp Gym
3. Charles Henri Tchoungue – Science BJJ

Mannen elite (-91 kilogram)
1. Alexander Neufang – Carlson Gracie RFS
2. Otto Kuika – Gracie Barra Gym Helsinki
3. Daniel Landero

Mannen elite (-100 kilogram)
1. Manuel Masuch – Arena Dortmund
2. Reinier de Ridder – Renzo Gracie Holland
3. Jonas Billstein – Combat Club Cologne

Mannen elite (+100 kilogram)
1. Jessie Gibbs – Icon JJ Den Haag
2. Blazej Wojcik – Sahinbas
3. Ingo Klimach – Kampfsportschule Langenfeld

Mannen open klasse – King of the Beach
1. Jessie Gibbs – Icon JJ Den Haag
2. Munkhbayar Althantugs – Roger Gracie
3. Manuel Masuch – Arena Dortmund