Datum: 20-09-2015
Locatie: Sporthal De Schulpwei
Plaats: Wassenaar
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Zio Grunholz (Team Ypenburg) vs. Michael van der Louw (The Colosseum)
J-klasse (demo) – Bowien Draaijer (Kickboxing Fearless) vs. Kuba Akbuga (Kickboxing Fearless)
J-klasse – Caden Hoorn (Kickboxing Fearless) vs. Sem Berkelmans (Team SSI)
J-klasse – Nick de Jong (Kickboxing Fearless) vs. Taoufik Lakhdar (TB Den Haag)
J-klasse (demo) – Michael Brouns (Kickboxing Fearless) vs. Cem Basarslan (Kickboxing Fearless)
J-klasse (demo) – Melis Ogun (Kickboxing Fearless) vs. Iris Mensink (Kickboxing Fearless)
J-klasse – Kelian Jansen (Kickboxing Fearless) vs. Ismael Oulad (Gym Alkmaar)
J-klasse – Mohamet Fathi (Team Sahinbas) vs. Berat Caylak (Balans Gym)
J-klasse – Peter van der Plas (Kamakura Katwijk) vs. Prechant Raghoe (TB Den Haag)
J-klasse – Yentl Hoorn (Kickboxing Fearless) vs. Shirin Blad (FFC – Pancration)
J-klasse – Jessy Heemskerk (Hit & Health) vs. Joey van Zuthpen (Team Twight)
J-klasse – Imani Blokpoel (Kickboxing Fearless) vs. Kiki Kock (Team Twight)
J-klasse – Ryan Baker (Kishido) vs. Mansoor Baig (Gym Alkmaar)
J-klasse – Samir Didouch (Team Twight) vs. Ali Alkasid (Balans Gym)
J-klasse – Christiano de Vries (Kickboxing Fearless) vs. Hamza el Mesbahi (Fightclub Haarlem)
N-klasse – Romi Coutinho (Team SSI) vs. Selver Ozcan (Balans Gym)
N-klasse – Timo König (Kishido) vs. TBA
N-klasse – Albertina de Vries (Kickboxing Fearless) vs. TBA
N-klasse – Bilal Elasri (Team Sahinbas) vs. Mert Bilici (Silent Dragon)
N-klasse – Viktor Negojevic (The Colosseum) vs. Danicio Codfried (v/d Vathorst)
N-klasse – Anass Gaouzi (Kickboxing Fearless) vs. Teerayuth Vanpanplub (Kamakura Katwijk)
N-klasse – Naigel Overman (Silent Dragon) vs. Dion Kamperveen (The Colosseum)
N-klasse – Anouar Najim (Kickboxing Fearless) vs. Jason Esajas (FFC – Pancration)
N-klasse – Gino Pater (Kickboxing Fearless) vs. Feller Martins de Pina (Team Soares)
N-klasse – Ajoub Souna (Team Ypenburg) vs. Julian Feytes (Fightingteam Jamal / Gene)
N-klasse – Jevendro Lobman (Team Soares) vs. Carlos Marques (v/d Vathorst)
N-klasse – Robin Topper (Bari Gym) vs. Mike Cerwinsky (Jurojin)
C-klasse – Stefan Keizer (Bari Gym) vs. Mo Monteur (Fightclub Haarlem)
C-klasse – Jan Kaffa (Team Ypenburg) vs. Michael van Rooijen (Team Invinceble)
C-klasse – Boy van Kordelaar (Fightclub Haarlem) vs. Xeverin Ost (Team Invinceble)
C-klasse – Jerry van Kats (Team Soares) vs. Teun van Welie (Team SSI)
C-klasse – Lin Nguyen (Jurojin) vs. Telman Mahumedov (Team Messive)
C-klasse – Mahmut Demirebekan (Team Messive) vs. Mitchel Lammers (FFC – Pancration)
C-klasse – Ismail Cherat (Kickboxing Fearless) vs. Joey van Welie (The Colosseum)
A-klasse – Lutciano Zimmerman (Kickboxing Fearless) vs. Sergio Eckhart (Team Messive)