Datum: 07-11-2015
Locatie: Scum Jongeren Centrum
Plaats: Katwijk
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Soukaina El Havria (Team Ypenburg) vs. Celeste Gielen (Rebo)
J-klasse – Emma de Wit (Rebo) vs. Imanie Blokpoel (Fearless)
J-klasse – Habiba Rawah (Team Ypenburg) vs. Kiki Koch (Twight Gym)
J-klasse – Chayenne van de Bent (Kamakura) vs. Danischa van de Pijl (Team Ypenburg)
J-klasse – Zio Grunholz (Team Ypenburg) vs. Michael van de Louw (The Colosseum)
J-klasse – Collin Massaar (Team Ypenburg) vs. Savio Oniel (MMF)
J-klasse – Annas Zanzan (Pancration) vs. Mike Palm (MMF)
J-klasse – Peter van de Plas (Kamakura) vs. Joachin Smit (Team Ypenburg)
J-klasse – Hicham Al Mourabit (Pancration) vs. Adam Darouri (LV Boxing)
J-klasse – Guevero Nijhove (Pancration) vs. Mohamed Quaalit (Rebo)
J-klasse – Mujtaba (Pancration) vs. Sami Didouche (Twight Gym)
J-klasse – Desley Middelkoop (The Colosseum) vs. Hussein Ozdemir (Dragon Gym)
J-klasse – Sem Berkelmans (Team SSI) vs. Giovanni Bruggeling (Team de Jager)
J-klasse – Elsamuel Ebraheem (Team de Jager) vs. Ennes Tousashi (Dragon Gym)
J-klasse – Milan Kievits (Team SSI) vs. Mohamed Toussashi (Dragon Gym)
J-klasse – Issam El Massoudi (Dragon Gym) vs. Yesper Schouten (Rebo)
J-klasse – Mohamed El Bammouti (The Colosseum) vs. Jialong Lin (Hit&Health)
J-klasse – Joey Danner (Team Ypenburg) vs. Jessy Heemskerk (Hit&Health)
J-klasse – Shitin Blad (Pancration) vs. Jaimy de Wit (Team Ypenburg)
J-klasse – Jayden Doms (Team SSI) vs. Djem Basarlan (Fearless)
J-klasse – Carlito Anches (MMF) vs. Caden Hoorn (Fearless)
J-klasse – Sidney Haasnoot (Kamakura) vs. Ralph Bahadoer (MMF)
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura) vs. TBA
J-klasse – Bo van Schalkwijk (Pancration) vs. Safira Ifrandi (Rebo)
J-klasse – Redouan Kajia (Kamakura) vs. Mohamed Mousavi (Team FPA)
J-klasse – Ibrahim Najim (Kamakura) vs. Yassin Herrami (Team Kooistee)
J-klasse – Jaimy Te Pas (Team FPA) vs. Carmen de Jong (MMF)
J-klasse – Tomi Sorrius Gemmink (Team Kooistee) vs. Ali Koca (Team de Jager)
J-klasse – Yousef Ali (Team Ypenburg) vs. Sergio Kleingeld (Team de Jager)
J-klasse – Dean van Meegen (Team SSI) vs. Elbaaz Ebraheem (Team de Jager)
J-klasse – Nauofal Ambari (Rebo) vs. Hichem Sahraoui (Team de Jager)
J-klasse – Jeffrey Dragon (Dragon Gym) vs. Nouri de Jager (Team de Jager)
J-klasse – Karim el Batihi (Kamakura) vs. Nadjaf Pasjajef (Team FPA)
J-klasse – Sasha Blessing (MMF) vs. Kelian Jansen (Fearless)
J-klasse – Donia Mabrouk (Team Ypenburg) vs. Essilia Wurms (Hit&Health)