Datum: 13-09-2015
Locatie: KB Henneken
Plaats: Zuthpen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Dewi Mensink (KB Henneken) vs. Beau Lievers (Roy’s Gym)
J-klasse – Killian Zonneveld (The Colosseum) vs. Nick Brunjes (MT Duisburg)
J-klasse – Dean van Ditmarsch (The Colosseum) vs. Robin Avenia (MT Duisburg)
J-klasse – Desley Middelkoop (The Colosseum) vs. Belen Yantaki (MT Duisburg)
J-klasse – Adam El Kamaisie (Team Loeffen) vs. Nasrdinne Oulad Ali Sellam (Pancration)
J-klasse – Shirin Blad (Pancration) vs. Dilara Hamamioglu (Scorpio Gym)
J-klasse – Julie Zgonec (MT Duisburg) vs. Dina Hees (Team Verhaar)
J-klasse – Mohamed Tama (Iron Punch) vs. Djerf Koldeweij (Roy’s Gym)
J-klasse – Kevin Henneken (KB Henneken) vs. Anas Zanzan (Pancration)
J-klasse – Sem Corbeek (Team Loeffen) vs. Wllem Verhaegh (Team Luyken)
J-klasse – Zyrano Leijdelmeyer (Team Loeffen) vs. Jaber Maskoul (Team Luyken)
J-klasse – Gino Denkers (Team Loeffen) vs. Peter Verhaegh (Team Luyken)
J-klasse – Jordy van Oorschot (Scorpio Gym) vs. Adam Dariuri (Lv Boxing)
J-klasse – Batuhan Kosegulu (Team Loeffen) vs. Pascal Spyt (MT Dortmund)
J-klasse – Ilona Hendriks (KB Henneken) vs. Fabienne Zgonec (MT Duisburg)
J-klasse – Julian Slots (Scorpio Gym) vs. Dariyan Ali (Nsdm)
J-klasse – Arman Kalashian (KB Henneken) vs. Sylvian Smits (Nsdm)
J-klasse – Blizz Rutten (KB Henneken) vs. Kailey Rauwe (Nsdm)
J-klasse – Michael van de Louw (The Colosseum) vs. Yousef Wahb (TTC)
J-klasse – Donye Andriessen (Team Loeffen) vs. Siffedine Wahb (TTC)
J-klasse – Mano Denkers (Team Loeffen) vs. Djustin Micael (TTC)
J-klasse – Celsea Rosenau (KB Henneken) vs. Jacky Wurms (TTC)
J-klasse – Quinty Gotink (Team Verhaar) vs. Jaimy te Pas (Club Live)
N-klasse – Sjon Ellens (Mejiro Gym) vs. Julian Dominquez (FT Wageningen)
N-klasse – Stef van Nistelrooij (KB Zutphen) vs. Javier Traksel (Kangal)
N-klasse – Redouan Albouazatti (Pancration) vs. Eyngel Traksel (Kangal)
N-klasse – Viktor Negajevic (The Colosseum) vs. Manaar Alhosini (LV Boxing)
N-klasse – Younes Ghoudan (The Colosseum) vs. Shoshone Lichtendahl (Mejiro Gym)
N-klasse – Suat Ackar (Kangal Gym) vs. Bart Scholten (Club Live)
N-klasse – Marouan Albali (LV Boxing) vs. Kevin van Schaik (Voordorp)
C-klasse – Mourad Elkadi (Mejiro Gym) vs. Damian van Ommeren (Pancration)