Datum: 31-10-2015
Locatie: Sports Planet
Plaats: Westervoort
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

N-klasse – Guney Uctop (Roy’s Gym) vs. Soufyen Zemourie (Rednose Gym)
N-klasse – Yusuf Medi (Kickbox Gouda) vs. Ayoub Boumlaki (Rednose Gym)
N-klasse – Kelly Dijkstra (Team Loeffen) vs. Hajar El Aita (Karate 030)
N-klasse – Sjoerd Hofmans (Team Loeffen) vs. Kelvin Geerdink (Private Victory)
N-klasse – Geoffrey Thomas (Team Slamm) vs. Feller Martins de Pina (Team Soraez)
N-klasse – Direnc Daymaz (FFA Arnhem) vs. Alfred Fink (Power Gym)
N-klasse – Kay Stolp (Team Loeffen) vs. Eyngel Trakzel (Kangal)
N-klasse – Feller Martins (Team Soares) vs. TBA
N-klasse – Roy Voortman (Team Jke) vs. Tolga Yildirim (Bora Gym)
N-klasse – Achraf Ouali (Omar Gym) vs. Javir Trakzel (Kangal)
N-klasse – Soumia Tahrioui (Omar Gym) vs. Charity Peters (Team Roberto)
N-klasse – Suat Acar (Kangal) vs. Antonio van der Griend (Team Roberto)
N-klasse – Bob van Hal (Mills Gym) vs. Mark Schuiling (Ubeda Gym)
N-klasse – Azzedine Temsamane vs. Nikos (Ubeda Gym)
C-klasse – TBA vs. Sidney Wijntuin (Silent Dragon)
C-klasse – Jaouad Luaali (Omar Gym) vs. Elton Oliveira Corvin (Team Suraez)
C-klasse – Mohamed Bakkali (Omar Gym) vs. Ritchie (Ubeda Gym)
C-klasse – Kevin Schotz (Best Gym) vs. Marcel Oliviera (Team Soares)
A-klasse – Ilias Hammouche (Vos Gym) vs. Justin Dap (MTC van Dams)
C-klasse – Sajad Babadi (Team Loeffen) vs. Daniel Peeters (Budaya Cuijk)

C-klasse toernooi
Adnane Askali (Omar Gym)
Dzevad Kosuta (Quin Gym)
Jasper Moons (Duran Gym)
Badr Houdoe (Club Lokeren)

N-klasse – Cengiz Pinar (Team jke) vs. Jevendro Lobman (Team Soraes)
B-klasse – Mark Gijsbers (KB Arnhem) vs. Issam Salmi (Team Slamm)

B-klasse toernooi
Eldar Oliveira Garcia (Team Soares)
Abderrahmoun Barkouch (Vos Gym)
Nico Pereira Horta (Silent Dragon)
Steve Reezicht (Pure Power Gym)

B-klasse – Anas Aaras (Fighting Talents) vs. Fawad Sediqi (KB Gouda)
A-klasse – Rafik Kassi (Fighting Talents) vs. Fouad Tahiri (Tholel Gym)
A-klasse – Boubaker el Bakouri (Body Style Venlo) vs. Maurico Costa Cardoso (KB Zutphen)
A-klasse – Aziz Kallah (FFC) vs. Jaouad Abernous (Tholel)
MMA – Karim Bouarasi (Martijn de Jong) vs. Donovan Panayiotis (Manhoef FF)
A-klasse – Nale Omeragic (KB Arnhem) vs. Andre Langen (Best Gym)
A-klasse – Marcel Verhaar (Team Verhaar) vs. Marouan Toutouh (Bora Gym) – Benelux titel

round1-King-of-the-ring-b