Datum: 25-10-2015
Locatie: AK-Sports
Plaats: Oss
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Adam el Kamaisi (Team Loeffen) vs. Owen van Asch (Shantung)
J-klasse – Ramon van Schoten (Team Kraus) vs. Jahvano Ballo (Ubeda Sports)
J-klasse – Sem Corbeek (Team Loeffen) vs. Luciano Zaandam (Fidan Gym)
J-klasse – Jessy van Noort (Fightteam Ringer Sportplaza) vs. Gino Denkers (Team Loeffen)
J-klasse – Imane el Alami (Ubeda Sports) vs. Ceren Kiran (Fightteam Ringer Sportplaza)
J-klasse – Santino Reuvers (Team Kraus) vs. Luciano Heeren (Hemmers Gym)
J-klasse – Fay Verweij (Ubeda Sports) vs. Caitlyn van Gelderen (Shantung)
J-klasse – Mo Ramdan (Fightteam Ringer Sportplaza) vs. Iitay Ortela (Shantung)
J-klasse – Nikki Penterman (Ubeda Sports) vs. Roxanne Kivits (Team BN 073)
J-klasse – Peter Jansen (Ubeda Sports) vs. Hamza Hatit (Team BN 073)
J-klasse – Makram Noudri (Team BN 073) vs. Gino van de Broek (Ubeda Sports)
J-klasse – Yazid el Ouali (Omar Gym) vs. Remco Brugman (Fidan Gym)
J-klasse – Nico van de Vaart (Team Kraus) vs. Tyrese Baal (Kicks)
J-klasse – Michael de Kleijn (Team Kraus) vs. Eray Karagoz (Fidan Gym)
J-klasse – Zengha (Ubeda Sports) vs. Btisame Zeroual (Team BN 073)
J-klasse – Jessy van Noort (Fightteam Ringer Sportplaza) vs. Shai Slokker (Gym3)
J-klasse – Ayoub Belgarbi (Team BN 073) vs. Tijs Hofman (Kicks)
J-klasse – Danny Schoenmaker (Team Kraus) vs. Jonge Gelton (Gym3)
J-klasse – Yesser Ziani (Team BN 073) vs. Bilal Souidi (Fidan Gym)
J-klasse – Noelle van Schoten (Team Kraus) vs. Beau Bloemberg (Ubeda Sports)
J-klasse – Jeslin van Dijk (Team Kraus) vs. Caner Atabay (Fidan Gym)
J-klasse – Bilal Hotait (Hemmers Gym) vs. Anwar Lahlouh (Team BN 073)
J-klasse – Salah Charki (Ubeda Sports) vs. Berkay Topsan (Fidan Gym)
J-klasse – Amber Schouten (Shantung) vs. Kimberley Huiser (Ubeda Sports)
J-klasse – Dephlin Jacobs (Ubeda Sports) vs. Badr Souidi (Fidan Gym)
J-klasse – Mo Essalhi (Fightteam Ringer Sportplaza) vs. Ryan van Asch (Shantung)
N-klasse – Mitchel Winters (Kicks) vs. Joey Deurloo (Shantung)
N-klasse – Mark Schuiling (Ubeda Sports) vs. David Sakovic (Fidan Gym)
N-klasse – Achraf Ouali (Omar Gym) vs. Walid Benhammou (Hemmers Gym)
N-klasse – Nikos Ikonomopoulu (Ubeda Sports) vs. Suleymaan Lazibi (Hemmers Gym)
C-klasse – Milan Wouters (Fidan Gym) vs. Evert Dunnink (Challenger Gym)
C-klasse – Mohamed Bakali (Omar Gym) vs. Cas van de Berg (Burgt Sports)
C-klasse – Kilat Hallie (Team Kraus) vs. Adam Abdesallami (Fidan Gym)

round1-Kickboks-Gala-AK-Sports