Datum: 15-11-2015
Locatie: Diablo Gym
Plaats: Bergen op Zoom
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

Jeugdprogramma

J-klasse – Maxx Broeren (Team Smits) vs. Sergio Kleingeld (Team de Jager)
J-klasse – Orlando Hopmans (Diablo Gym) vs. Reydjano Gijsbertha (Team Smits)
J-klasse – Noaufal Chamlikh (FC van Dams) vs. Vano van Meersbergen (Team Smits)
J-klasse – Elsamuel Ebraheem (Team de Jager) vs. Armano Walter (Fight4Victory)
J-klasse (demo) – Lesley Ijzermans (Diablo Gym) vs. Cesur Celik (Diablo Gym)
J-klasse – Wesley Moeskop (Team Bonte) vs. Dylan van Esch (Team Elite)
J-klasse – Priscilla van de Merbel (Diablo Gym) vs. Farah Allaoui (Team de Jager)
J-klasse – Luca Appelman (Team Bonte) vs. Anthony Walter (Fight4Victory)
J-klasse – Elbaaz Ebraheem (Team de Jager) vs. Jayren Bolnius (Team Smits)
J-klasse – Erline Celik (Diablo Gym) vs. Dina Assou (Team de Jager)
J-klasse – Delano Verhelpen (Fight4Victory) vs. Estaly Mokono (Laarej Gym)
J-klasse – Samad Zaay (KB Gouda) vs. Fadel Athaiy (Laarej Gym)
J-klasse – Yoelle van Loenhout (Diablo Gym) vs. Fleem Rikkens (Fight4Victory)
J-klasse – Winston Besems (Fight4Victory) vs. Mohammad Lamay (KB Gouda)
J-klasse – Anuoar Changachi (Laarej Gym) vs. Arie Luites (Team Smits)
J-klasse – Chahida Boubes (Team Elite) vs. Fabiana Fonseca (Karkach)
J-klasse – Djellyano Gijsbertha (Team Smits) vs. Mohammed Nouhi (Team Elite)
J-klasse – Redouan Elledrissi (FC van Dams) vs. Ricardo Willems (G-Force)
J-klasse – Charlotte Moeke (FC van Dams) vs. Celina Warmoeskerken (G-Force)
J-klasse – Bradley Satter (Lion Gym) vs. Omar Bennazouz (KB Gouda)
J-klasse – Mohammed Chibani (KB Gouda) vs. Quinten Waas (Fight4Victory)

Hoofdprogramma

N-klasse – Mike Ferwerda (Team Smits) vs. Nabil Acharbi (Laarej Gym)
N-klasse – Talib Addaraz (Victory Gym) vs. Gio Vogelzang (Team Bonte)
N-klasse – Roman Krawiec (Lion Gym) vs. Florian Houbiers (G-Force)
N-klasse – Jabrael Ahajaj (Victory Gym) vs. Christian Scharmer (Team Smits)
N-klasse – Jeroen Pak (Lion Gym) vs. Carlo Leenhouts (Silent Dragon)
N-klasse – Davi Sharoubim (Team Bonte) vs. Nick Regter (Fight4Victory)
N-klasse – Maaike Scherpenborg (Diablo Gym) vs. Bo Wolterbeek (FC van Dams)
N-klasse – Anass Charrif (Victory Gym) vs. Rayson Leonora (Team Bonte)
C-klasse – Ali Chauch (Team de Jager) vs. Jabir Karkach (Karkach)
C-klasse – Cindy Werts (G-Force) vs. Kristyna Lexova (Fit&Fight Harderberg)
C-klasse – Anis Karkach (Karkach) vs. Tom Horsten (Team Smits)
C-klasse – Abel Mandera (FC van Dams) vs. Ramzi Benhania (Universal Gym)
C-klasse – Soufiane Damnati (Team Smits) vs. Adam Kissequel (Universal Gym)

round1-Release-the-Beast-III